Twierdza Modlin – nowe jesienne trasy. Ruszają zapisy!

   17/11/18 r., Portal Warszawski we współpracy z Sekcją Przewodników PTTK „Bastion”, zapraszają na jesienne zwiedzanie Twierdzy Modlin i nową trasę.

Od trzech lat mamy wspaniałą frekwencję dlatego, że w bardzo szczegółowy sposób przedstawiamy historię obiektu, jak i pokazujemy miejsca, które na co dzień są niedostępne dla turystów – między innymi Zakroczym czy forty, które wyłączone są z regularnego zwiedzenia. Twierdza Modlin To bardzo rozległy teren i bez profesjonalnych przewodników nie ma możliwości poznania tego miejsca jak należy.

    Gwarantujemy bardzo bogatą trasę, doskonałą opiekę przewodnicką i wyżywienie.

17 listopada,  2018 roku w pierwszej części programu zwiedzimy tradycyjnie koszary modlińskie, które skrywają wiele skarbów. Bardzo szczegółowo zwiedzimy wnętrze, jak i otoczenie zewnętrzne koszar, włącznie z wieżą Tatarską, z której ciągnie się niezwykła panorama Mazowsza. Po obiedzie, czyli ok. 13 – ej w drugiej części programu zwiedzimy Zakroczym, i specjalnie dla Was przygotowaliśmy nową jesienną trasę. To niespodzianka!

Koszt 120 pln – obejmuje; transport, opiekę licencjonowanych przewodników, wejście na teren Modlina, i wieże tatarską oraz ubezpieczenie. Dodatkowo dla zainteresowanych koszt obiadu – 25 pln . Płatność na miejscu.

Jako, że zainteresowanie naszymi wyjazdami jest bardzo duże, zatem wpisujemy na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Na każdy wyjazd rezerwujemy  ok. 40 miejsc!  Wyjazd z placu Bankowego o godz. 8.00. Zaczynamy o 9.00 w Modlinie.

Wyjazd jest jak najbardziej przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Szczegóły dotyczące rezerwacji, płatności itd prosimy kierować na maila;
portal.warszawski@gmail.com lub kontakt@portalwarszawski.com.pl

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski