Dziennikarze TVN 24 przyjechali na teren zalany przez powódź. Spotykają człowieka, który pyta: Panie Premierze Donaldzie Tusk, gdzie jest obiecana pomoc….co zrobili funkcjonariusze TVN? Uciekli.
Gdzie jest obiecana pomoc?
Jako tytuł zajmujący się Warszawą, mamy dokładną wiedzę w jaki sposób tzw. dziennikarze i TVN i GW relacjonują rzeczywistość. Tak samo było w przypadku SPPN czy Stefy Tempo 30. Wszyscy oni mają jedno motto – kłamać 24 godziny na dobę, o czym w materiale poniżej.
Zatem rzetelnego materiału o sytuacji powodzian na antenie TVN 24 nie będzie! Jeśli kto uważa, że pojawi się u nich jakaś refleksja, poczucie winy jest w wielkim błędzie. Wykreowanie idei tak zwanych „Wolne mediów” to jedno z największych oszustw w historii polskich mediów, o dziwo na ogół związanych z dawnym systemem.
🟦 Demaskujemy kłamstwa tzw. wolnych mediów i aktywistów. Możesz tym samym nas wspomóc i postawić nam kawę:
https://buycoffee.to/portalwarszawski
Lub skorzystać bezpośrednio z konta o numerze:
61102049000000890231388541
Portal Warszawski. O krok do przodu