[NASZ NEWS] NIE dla remontu przejścia podziemnego zagrażającemu życiu w najbliższym czasie – skandaliczna odpowiedź ZDM

Trzy tygodnie temu informowaliśmy opinię publiczną o fatalnym stanie przejścia podziemnego na Woli. Chodzi dokładnie o podziemie na skrzyżowaniu ulic Wolska-Młynarska. Dziś przyszła na nasz adres odpowiedź z ZDM. SKANDALICZNA!

Odpowiedź

 

KOMENTARZ

Powiedzieć, że ta odpowiedź urąga wszystkim i wszystkiemu to tak jakby nic nie powiedzieć. Ale ona bardzo jasno i czytelnie pokazuje jakie ZDM i ratusz ma priorytety. W przypadku zniszczenia drogi rowerowej terror miejskich aktywistów zmusiłby ZDM do działania, ale w przypadku nic nie znaczącego (tak uważa Łukasz „Niech płacą” Puchalski”) jakiegoś podrzędnego przejścia podziemnego, łaskawi urzędnicy nie umieją odpowiedzieć na proste pytanie: kiedy zostanie zrobiony z tym porządek? W NORMALNYM kraju takie pismo może być przyczyną dymisji urzędników, w Warszawie, postsowieckim mieście, takie odpowiedzi są czymś normalnym!

Mieszkańcy Woli i Warszawy dostają ogryzek i pewność, że ZDM ma w poważaniu ich zdrowie i życie bo urzędnicy Puchalskiego dopiero myślą co odpowiedzieć. Miło tresuje prezydent Trzaskowski swoich mieszkańców.

Ale to też jest kwestia drastycznych braków specjalistów w warszawskim ZDMie o czym alarmujemy od bardzo dawna!

Tu o tym pisaliśmy

 

SPADAJĄCY SUFIT w podziemiu na skrzyżowaniu wolska-młynarska – alarmują mieszkańcy Woli!

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski