[TYLKO U NAS] Mencwel i aktywiści milionerami?

Nowi radni Warszawy, jak i radni dzielnicy są zobowiązani do złożenia deklaracji finansowej. Deklaracje są obowiązkowe a dane oparte są tylko na zeznaniach osób, które są zobowiązane do ich złożenia. I takie deklaracje złożyli również członkowie antymiejskiej i antyspołecznej organizacji Miasto Jest Nasze, która uwielbia wchodzić innym do kieszeni, zatem my dziś wchodzimy do ich kieszeni.

Co z nich wynika?

Minimum dwoje z nich są…milionerami, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Najbiedniejszym w tym towarzystwie jest nowy radny Mokotowa, Jacek Grzeszak. Na drugim miejscy jest Melania Łuczak, która zasłynęła tym, że kiedy trzeba było ratować Dolinkę Służewiecką werbowała ludzi do MJN. Na trzecim miejscu, a tym samym jedną z najbardziej zamożnych osób w tym gronie jest radna Warszawy, Marta Szczepańska, której majątek przekracza milion złotych.

Najbogatszym z całej czwórki jest oczywiście Jan Mencwel, ze środkami  1,664 mln pln (tyle, że jedno mieszkanie to współwłasność), bez środków same nieruchomości , 1,650 mln pln (tyle, że jedno mieszkanie to współwłasność).

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski