[NASZ NEWS] ZDM BEZ PRZETARGU i ODPOWIEDNICH KONSULTACJI dewastuje Filtrową i okolice

Poznaliśmy chętnych na rozpłytowanie ul. Filtrowej. Oferty są trzy i mieszczą się w przedziale 1 mln 471 tys. zł -1 mln 750 tys. zł. Na razie wspomniany odcinek to szeroki chodnik, który piesi muszą dzielić z samochodami. Po zakończeniu prac zamiast niebezpiecznego i chaotycznego parkowania będzie więcej zieleni. Uzupełnimy między innymi braki w szpalerze drzew. Najwięcej jednak przybędzie żywopłotów, krzewów i bylin – czytamy na stronie ZDM. Tak zaczyna się nasz artykuł z dnia 4 czerwca 2024 roku.

Bez żadnych konsultacji

Zarząd Dróg Miejskich likwiduje kolejne miejsca parkingowe. Tym razem trafiło na Filtrową, jutro pozbawią miejsca do parkowania na Twojej ulicy. Pod szczytnymi hasłami Łukasz „Niech Płacą” Puchalski wraz z Tamasem „Niech Stoją” Dombim postanowili dać przestrzeń mieszkańcom, to znaczy ją zabrać. Z Filtrowej zniknie kilkadziesiąt jak nie kilkaset miejsc do parkowania w zamian mieszkańcy nie dostaną nic.

Jak czytamy w obwieszczeniu wszystkie zmiany, które ZDM planuje przeprowadzić w tym rejonie są realizowane bez zgody mieszkańców, i bez przeprowadzenia jakichkolwiek konsultacji społecznych. Mało tego, ZDM prowadził kłamliwy PR wobec zmotoryzowanych mieszkańców Ochoty.

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski