[VIDEO] NIEBYWAŁE! Kobieta na hulajnodze elektrycznej z impetem wjeżdża w auto! Czy oni mają oczy?

To prawdopodobnie  jest skrzyżowanie ulic Sobieskiego z Witosa w Warszawie. W tym miejscu jeszcze kilka dni temu było przejście dla pieszych i rowerzystów. Niestety, wskutek fatalnego zarządzania miejskimi projektami, te okolice dla pieszych są nieprzewidywalne, gdyż ciągle tam coś zmieniają. Ale abstrahując, czy Ci ludzie, którzy tak jeżdzą mają w ogóle świadomość, że są w mieście a nie w lesie? Jak napisał jeden z komentatorów, znając życie zaraz przybiegnie zesralski i Wam wytłumaczy dlaczego jest to wina kierowcy BMW!

VIDEO

Dokładnie jest jak piszą internauci, którzy wyśmiewają kompetencje naszego lokalnego „speca” od brd, czyli Zboralskiego. Bo idąc tokiem rozumowania tego człowieka to co się wydarzyło to zapewne wina kierowcy. Powinien przewidzieć jej zachowanie. To na nim spoczywa odpowiedzialność, bo prowadzi ciężki i niebezpieczny pojazd. Dodatkowo przekroczył prędkość o 0,36 km/h czyli nie dostosował się do warunków panujących na drodze, olał roboty drogowe. Mandat na który zasłużył to 5000 PLN. Tak zapewne napisałby nasz „spec”.

A tak naprawdę to właśnie między innym na Zboralskim i wszystkich innych hochsztaplerach oraz mediach, które ich wspierają, leży odpowiedzialność, że na ulicach zaczęła się wolna amerykanka! Tylko i wyłącznie!

A my się pytamy, gdzie ci ludzie mają oczy??

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski