[VIDEO] Ludzie się modlą, a uczestniczki wczorajszej (4 w ciągu tygodnia) parady równości…szydzą z nich w paskudny sposób

Równość małżeńska, godność osób transpłciowych, prawa dzieci wychowywanych w tęczowych rodzinach czy też skuteczne ściganie przestępstw z nienawiści to sprawy pilne, wymagające konkretów – podkreślają organizatorzy sobotniej Parady Równości. Wczoraj w  sobotę swoje postulaty manifestowali na warszawskich ulicach.

Ludzie się modlą a ona…

Czy jest zwierzę gorsze niż biała Julka? Zero godności. Zero szacunku do samej siebie i do innych. To Julki z wczorajszej(4 w ciągu tygodnia) parady równości i ich reakcja na modlących się ludzi.

Dzisiaj w Warszawie odbyła się kolejna parada LGBTNSDAPHIV+. Reakcja lewackich aktywiszczów na modlitwę mówi sama za siebie. To jest ta tolerancja, o której tyle mówią? Najwyższy czas, żeby zaczęli gubić zęby. Wystarczy tego pobłażania. Proszę o RT.

KONIECZNIE Z DŹWIĘKIEM!

 

 

 

KOMENTARZ

Trzeba przyznać, że są to całkowicie nowe zachowania w Polsce, bo takiego zdziczenia, i tak chorej, i tak spoętegowanej nienawiści do katolicyzmu nie notowaliśmy nigdy w historii Polski. I nie ważne w tym kontekście jest to, czy one były czy nie były uczestniczkami parady równości. Chodzi o coś o wiele bardziej poważnego – one prezentują młode, rzekomo europejskie pokolenie, i wartości tego pokolenia!

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski