„Jesteś nie tylko obleśnym nachalnym erotomanem i przemocowcem, co wykazały inne postępowania, ale też prymitywnym kłamcą”

W dniu 16 lipca 2017 roku Tomasz Lis na łamach „Newsweeka”, czyli wtedy kiedy był jego naczelnym obraził Rafała Ziemkiewicza. Wczoraj Ziemkiewicz opublikował oświadczenie sądu. Swoją drogą warto zwrócić uwagę na chory czas rozpatrzenia sprawy – 7 lat!

Prymitywny kłamca

Tomaszu Lisie – proszę mu przekazać, bo się przede mną chowa – po latach zapadł w końcu prawomocny wyrok. Czekam na przeprosiny za wyssane z palca opowieści nie istniejących (co wykazał proces) „kolegów ze studiów” jak to niby tchórzyłem przed komuną, szydziłem z opozycji i namawiałem do kolaboracji. Jesteś nie tylko obleśnym nachalnym erotomanem i przemocowcem, co wykazały inne postępowania, ale też prymitywnym kłamcą – co było do udowodnienia.

Wielkie podziękowania dla mecenasa Artura Wdowczyka za cierpliwe i umiejętne doprowadzenie sprawy do pomyślnego zakończenia – napisał Rafał Ziemkiewicz.

 

 

KOMENTARZ

Czy jesteśmy świadkami spektakularnego upadku byłej legendy polskiego dziennikarstwa? Wszystko na to wskazuje, chociażby po fatalnych wynikach oglądalności programów Lisa, które emituje na swoim kanale.

Dosłownie wczoraj oo siedmiu minutach programu na żywo Tomasza Lisa na YT, oglądalność spadła do 59 osób. W szczytowym momencie ( w piku) były 64 osoby….

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski