[NASZ NEWS] W ZDM panują rażące dysproporcje w zatrudnianiu ludzi! Najwięcej zatrudnia dział PR. Ilu?

Wszystko wskazuje, że po raz pierwszy w historii Portalu puściliśmy kaczkę dziennikarską o Łukaszu Puchalskim i jego rzecznikach. Wszystko wskazujemy, że prezydent Trzaskowski nie ma zamiaru reformować ZDMu. Bardzo przepraszamy, zdarza się nawet najlepszym. Ale za to wiemy jakie są proporcje w zatrudnianiu ludzi i na jakich stanowiskach w urzędzie, którego powinnością jest remontowanie, budowanie miejskiej infrastruktury.

Gotowi na dane?

Wydział dot. remontów dróg (pełna nazwa: Wydział Utrzymania i Remontów Dróg)  – zatrudnia 19 pracowników,

Wydział dot. zarządzania mostami (pełna nazwa: Wydział Obiektów Inżynierskich i Ochrony Środowiska) – zatrudnia 11 pracowników,

Wydział dot. promocji tj. PR od facebooka i twitterów (piękna i dostojna pełna nazwa: Wydział Strategii i Komunikacji Społecznej) – zatrudnia aż …33 pracownikó, i z dwóch pierwszych Wydziałów nadal odchodzą inżynierowie. To nie wszystko. To działu PR się ciągle przyjmowani są nowi pracownicy – ostatnie zatrudnienie  z 22.04.2024r.

GDY ZDM będzie pisał pijarowe artykuły i prowadził dysputy na facebookach o wprowadzanej Strefie Czystego Transportu i zwężanych drogach, gdy ludzie będą oglądać filmiki z drona spapranych remontów, niech mieszkańcy wiedzą kto za to odpowiada – LICZNY SZTAB PR ZDM. GDY ludzie będą narzekać na brak lub słabe remonty dróg i mostów – to niech wiedzą, że w ZDM nie ma kto zarządzać utrzymaniem dróg bo po prostu z ZDM cały czas odchodzą, a nowi do pracy się nie zgłaszają.

Niestety, ale podejście do pracowników w ZDM rozeszło się w branży po całej Polsce.

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski