Ośrodek „Wrzos” otwarty. Pracownicy, doktoranci oraz emeryci i renciści UW mogą skorzystać z wypoczynku w zmodernizowanym Domu Pracy Twórczej i Wypoczynku

Dom Pracy Twórczej i Wypoczynku „Wrzos” znajduje się w miejscowości Kościelisko położonej u wylotu malowniczej Doliny Kościelskiej, 8 km od Zakopanego. Od 1973 roku ośrodek jest własnością Uniwersytetu Warszawskiego. Łącznie oferuje dwadzieścia osiem miejsc wypoczynkowych, z których mogą korzystać pracownicy, doktoranci oraz emeryci i renciści UW.

Nowe otwarcie

Od 25 maja pracownicy, doktoranci oraz emeryci i renciści UW mogą skorzystać z wypoczynku w zmodernizowanym Domu Pracy Twórczej i Wypoczynku „Wrzos” w Kościelisku należącym do Uniwersytetu Warszawskiego. 24 maja odbyła się uroczystość otwarcia ośrodka po przebudowie.

W ostatnich latach przeprowadzona została przebudowa i rozbudowa ośrodka. 24 maja obyło się jego ponowne oficjalne otwarcie po zakończeniu prac remontowych. W uroczystości wzięli udział m.in. Robert Grey, kanclerz UW, Andrzej Alinkiewicz, p.o. zastępcy kanclerza ds. nieruchomości, Marcin Nowak, p.o. zastępcy kanclerza ds. technicznych, Jacek Dzięgielewski, pełnomocnik rektora ds. inwestycji, pracownicy ośrodka „Wrzos” oraz inni członkowie społeczności akademickiej UW, a także przedstawiciele instytucji lokalnych.

W ośrodku dostępne są pokoje jedno-, dwu-, trzy-, czteroosobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Doba hotelowa trwa w godz. 15.00 do godz. 12.00 następnego dnia. Śniadania dla gości wydawane są w godzinach 8.00 – 10.00. Do dyspozycji gości są również udogodnienia, takie jak narciarnia, stół do tenisa stołowego, rowery i rowery elektryczne czy siłownia plenerowa. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

  

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski