Kolejne zakazy? Aktywiści chcą zakazu sprzedaży alkoholu nocą

Samochodem nie jeździj, alkoholu w nocy nie kupuj – żyj tak jak my ci każemy, tak w skrócie zaczyna wyglądać życie w Warszawie pod kuratelą wychowanków Unii Demokratycznej i bardzo zaangażowanych miejskich aktywistów ze Śpiewakiem i Mencwelem na czele. Jeszce chwila a będziemy mówić komuno wróć.

Śpiewak na pierwszej linii frontu

Socjolog miasta, bo takie Śpiewak wykształcenie, chwali się na swoim profilu, że kilka rad osiedla podpisało jakiś tam papier, że jacyś tam ludzie napisali do prezydenta Trzaskowskiego jakieś tam pismo. Co w nim czytamy?

 

 

 

KOMENTARZ

Urojone ambicje śpiewaka, Mencwela, Czajkowskiego, Michalskiego czy Daukszewicza są faktem. Przecież każdy już wie, że ci ludzie urodzili się do rzeczy wielkich, w ich oczywiście urojonym mniemaniu.

Ale co rzuca się w oczy? Lista rad osiedlowych. Przecież jeśli choć trochę się orientuje to doskonale wie, że wszystkie te osiedla są matecznikami aktywu, bądź mieszkają w nich środowiska sprzyjające tym leninistom. No bo jak inaczej nazwać ich działania, które wpisują się w naukę Lenina, który zakazami chciał sterować rosyjskim społeczeństwem.

Całe szczęście prawie 2/3 ludzi nie zgadza się z tym pomysłem, czy ten społeczny sprzeciw miasto weźmie pod uwagę?

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski