[TYLKO U NAS] Jest następca Łukasza „Niech Płacą” Puchalskiego na stanowisku dyrektora Zarządu Dróg Miejskich

To on ograniczył ruch na osiedlu na Woli zamykając wjazd z Prymasa 1000 lecia, a jednocześnie nie przeszkadzało mu aby dać taki sam wjazd deweloperowi przy tej samej ulicy. To on jest odpowiedzialny za budowę potworka zwanego kładka nad Wisłą za co najmniej 150 milionów złotych, a już niedługo dowiemy się na ile ta suma jest prawdziwa, i do jakich nieprawidłowości doszło przy budowie tego mostu. To on jest odpowiedzialny za masową deestetyzację Warszawy, która staje się coraz brzydszym miastem. I to on w końcu jest autorem absolutnie skandalicznych i pogardliwych słów – niech płacą – w kontekście haraczu, który został narzucony w postaci sppn.

Są powody

27 września 2023 roku podaliśmy do informacji publicznej, że Łukasz „Niech Płacą” Puchalski nie posiada żadnych z wymaganych kompetencji, które pozwoliłyby mu objąć bardzo ważną funkcję dyrektora Zarządu Dróg Miejskich. Że nie umie budować ulic, wie już cała Warszawa, że łamie prawo, wie już cała Warszawa. Sam fakt ukrywania tak długo wykształcenia Puchalskiego i brak transparentności w tej kwestii, budził podejrzenia. To kuriozalna sytuacja, mało powiedzieć przedziwna, że to sąd zmusił prezydenta Warszawy do ujawnienia wykształcenia dyrektora warszawskiego urzędu.

W związku z tym, że Puchalski nie spełnia merytorycznie warunków do piastowania tak ważnej i odpowiedzialnej funkcji dyrektora Zarządu Dróg Miejskich, Warszawa poniosła gigantyczne szkody finansowe i wizerunkowe  szkody (chodzi o deestetyzację), które będą nas kosztować kolejne miliony. Szkody te zostaną opisane w swoim czasie – ich suma i zakres!

Jak dowiedział się Portal Warszawski w Zarządzie Dróg Miejskich szykują się bardzo duże zmiany. Według informacji, do których dotarliśmy największą zmianą ma być zmiana dyrektora. Miejsce Puchalskiego ma zastąpić kobieta, której dane niech jeszcze chwilę pozostaną tajemnicą.

Ponoć szykowane też są zmiany strukturalne i organizacyjne.

  

Komentarz

Portal Warszawski jako pierwszy i jako jedyny podjął się technicznych analiz dotyczących infrastruktury miejskiej, które wielokrotnie są publikowane na naszych łamach. W ten sposób dowiedliśmy, że 80% inwestycji prowadzonych pod nadzorem Puchalskiego nadaje się do lustracji. Ani razu nie popełniliśmy błędu, te są po stronie ZDMu. Portal Warszawski jako jedyny od lat pisze o marnotrawieniu potężnych pieniędzy przez ZDM, który ponoć ma zmienić swoje oblicze.

Czy możemy sobie przypisać tak poważne zmiany w Ratuszu (Happach i Olszewski) ale przede wszystkim w ZDMie? TAK!  Czy Ratusz ma prawo bać się kontroli dokumentów dotyczącej kładki, na które czeka cała Warszawa? Tak. Co będzie dalej z Puchalskim? Nie wiemy! Czy uniknie konsekwencji prawnych? Czas pokaże! Czy Ratusz próbuje go schować? Wszystko na to wskazuje! Czy to nokaut dla tzw. aktywistów miejskich? Czas pokaże!

 


Zostań naszym Patronem

Żeby trwać trzeba mieć finanse. My ich nie mamy, dlatego też jeśli chcesz abyśmy kontynuowali nasze dzieło, zostań naszym Patronem:

Każda wpłata bardzo cieszy, „Portal Warszawski. O krok do przodu” to jedyny na warszawskim rynku mediowym w pełni rzetelny i niezależny tytuł, który przede wszystkim dba o mieszkańców Warszawy. Ale to również tytuł, który nie dostaje żadnego finansowania z zewnątrz, dlatego też pokornie prosimy o hojność. Pomóż nam zmienić naszą sytuację, bo wciąż nasz portal ma bardzo skromną ilość Patronów i bardzo skromne środki finansowe.

– w ciągu 10 lat Portal Warszawski nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Naszą zasadą jest działanie non profit. Teraz my potrzebujemy pomocy. Po prostu. Prosimy, bądźcie dla nas hojni.
– tym którzy nam pomogli, (podmioty, instytucje kulturalne, i osoby prywatne) i pomagają – kłaniamy się nisko!
– opis na co potrzebujemy pieniędzy – kliknij link w Patronite. Chcesz pomóc inaczej, daj znak.

– istnieje możliwość wpłat indywidualnych na nasze konto: 61102049000000890231388541

 

PATRONITE

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski