[KOMENTARZ] „Żeby zostać aktywiszczem klimatycznym i żyć z grantów wystarczy wykształcenie podstawowe”

Film Zimna Prawda opublikowaliśmy wiele tygodni na naszych łamach. W weekend  ten film wyemitowała TV Republika, a dokument ten demaskuje potężne kłamstwo klimatyczne! Burzliwa dyskusja po projekcji pokazała, że niektórym trudno się z tym pogodzić. Ideologia klimatyczna fałszuje naukę i rzeczywistość na niebywałą skalę. Gośćmi komentującymi dokument były dwie klimatystki, które a priori odrzucają fakt, że nie istnieją dowody naukowe na tzw. kryzys klimatyczny.  W skali globalnej wpływ człowieka na klimat jest znikomy albo nie ma go wcale […] Środowisko geologów jest raczej sceptyczne wobec narracji klimatycznej, ale debatę krępuje lęk przed utratą grantów – powiedział i słusznie Prof. Leszek Marks w Radio Wnet.

 

VIDEO

 

Nie jest naszą intencją obrażać młodych ludzi,bo dotyczy to mniejszości, ale rośnie nam pokolenie skrajnych ignorantów święcie przekonany o swojej nieomylności,  nawet bez wykształcenia i doświadczenia życiowego. Kiedyś to był bunt, a teraz to chęć zaistnienia... i ten głupkowaty pogardliwy uśmieszek. A „aktywistka” Anna Pięta kompletnie nie widzi związku między horrendalnie wysokimi kosztami energii w Polsce a ideologią ekologizmu, która napędza szaleńczą politykę UE ograniczania emisji CO2…..

 

 

Dwa aktywiszcza proekolog. robią minki w trakcie debaty po emisji filmu #ZimnaPrawda. Szczególnie działaczka młodzieżówki, z wykształceniem podstawowym, żywo reaguje na argumenty profesorów. Z pewnością jej wiedza naukowa jest większa nawet od dorobku noblistów…

 

 

KOMENTARZ

W Warszawie są też tak zwane ruchy miejskie, które to kłamstwo powielają. To; Ostatnie Pokolenie, Miasto Jest Nasze, Warszawski Alarm Smogowy znany z produkcji fejków na niebywałą skalę, Zielone Mazowsze, Rodzic w Mieście i tak dalej i tak dalej. Wielkim admiratorem tak zwanego kryzysu klimatycznego jest sam Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Wszystkie działania wyżej wymienionych wiążą się konkretnie z demolowanie miasta i przekształcaniem go w park krajobrazowy. To sam Jan Śpiewak (socjolog miasta) pięć lat temu rzucił hasło aby place i ronda zmieniać na miejsca dostępne dla ludzi, czytaj aby rugować samochody. Warto też zwrócić uwagę, że aktywiści miejscy też znają się na wszystkim, i uwielbiają swoje prawdy wygłaszać na forum nie tolerując przy tym głosów sprzeciwu!

Wielkim narzędziem wprowadzającym te wszystkie kretyństwa rzekomo nas ratujące przed katastrofą klimatyczną, jest  Zarząd Dróg Miejskich – najbardziej nieudolny i niekompetentny urząd, który nawet nie umie zbudować mostu ani wyremontować miejskich ulic. Dorzućmy do tego działania tak zwanych ruchów miejskich i mamy pełen cyrk na kółkach, za który płacimy my wszyscy.

A tak wygląda realne podejście do zieleni w mieście Warszawa i ani jednego krytycznego komentarza „redaktorów” z Czerskiej….

 

 

 


 

Zostań naszym Patronem

Żeby trwać trzeba mieć finanse. My ich nie mamy, dlatego też jeśli chcesz abyśmy kontynuowali nasze dzieło, zostań naszym Patronem:

Każda wpłata bardzo cieszy, „Portal Warszawski. O krok do przodu” to jedyny na warszawskim rynku mediowym w pełni rzetelny i niezależny tytuł, który przede wszystkim dba o mieszkańców Warszawy. Ale to również tytuł, który nie dostaje żadnego finansowania z zewnątrz, dlatego też pokornie prosimy o hojność. Pomóż nam zmienić naszą sytuację, bo wciąż nasz portal ma bardzo skromną ilość Patronów i bardzo skromne środki finansowe.

– w ciągu 10 lat Portal Warszawski nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Naszą zasadą jest działanie non profit. Teraz my potrzebujemy pomocy. Po prostu. Prosimy, bądźcie dla nas hojni.
– tym którzy nam pomogli, (podmioty, instytucje kulturalne, i osoby prywatne) i pomagają – kłaniamy się nisko!
– opis na co potrzebujemy pieniędzy – kliknij link w Patronite. Chcesz pomóc inaczej, daj znak.

– istnieje możliwość wpłat indywidualnych na nasze konto: 61102049000000890231388541

 

PATRONITE

 

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski