W tym roku w Parku Szymańskiego wieczorami znowu zabrzmi muzyka klasyczna, a widzowie będą mogli podziwiać efektowne, multimedialne pokazy fontann

W tym roku w Parku Szymańskiego wieczorami znowu zabrzmi muzyka klasyczna, a widzowie będą mogli podziwiać efektowne, multimedialne pokazy fontann. Na inauguracyjne wydarzenie dzielnica zaprasza już w najbliższą sobotę.

Już w sobotę 11 maja odbędzie się uroczyste otwarcie fontann, w trakcie którego zaplanowane zostały atrakcje dla całych rodzin

Multimedialne fontanny mieszczą się w południowo-wschodniej części Parku Szymańskiego i od 2018 roku są jedną z jego największych atrakcji. – Uwielbiają je zarówno dorośli, jak i dzieci i nie ma się czumu dziwić. W ciepłe dni rodzice mogą zrelaksować się na ławkach lub leżakach i słuchać kojących dźwięków wody, a w tym czasie ich pociechy mogą szaleć przy specjalnych tunelach wodnych mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. – Już w najbliższą sobotę wybudzamy fontanny z zimowego snu i zapraszamy do Parku Szymańskiego całe rodziny, bo przygotowaliśmy sporo atrakcji dla dużych i małych dodaje.

Impreza rozpocznie się o 19:00, a już godzinę później zaplanowany jest koncert coverowego zespołu TEFALA, który wykona polskie szlagiery w nowych i nieoczywistych aranżacjach. – Następnie widzowie będą mogli podziwiać występy trzech artystów w ramach spektakularnego teatru ognia, a po nim przygotowaliśmy konkurs wiedzy o Woli z drobnymi upominkamimówi radna Anna Rudziak – Tałałaj.Wszystko na dobre rozpocznie się o 21:30, kiedy to oficjalnie uruchomimy fontanny, a już 10 minut później odbędzie się specjalny pokaz w rytm muzyki klasycznej, do którego dojdą jeszcze lasery. Serdecznie zapraszamydodaje radna.

Warto zaznaczyć, że pokaz woda-dźwięk-światło (bez laserów) będzie można podziwiać codziennie aż do 31 października. Od 12 do 31 maja będzie się on odbywał o godz. 20:30, w okresie od 1 czerwca do 31 lipca – o 21:00, a od 1 sierpnia do 31 października znowu o 20:30.

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski