[TYLKO U NAS] „Roman Giertych organizuje swoją szajkę trolli szerzącą wieść, że CPK to efekt rosyjskich wpływów”

Wszyscy skupiamy się na starych wyjadaczach, a tymczasem wyrosło nam nowe pokolenie. Na twitterze są już nawet młodzi wiarygodni twitterowicze, którzy dostarczają bardzo ciekawych informacji.  Remigiusz Cetnar, który opisywał infrastrukturę w Kopenhadze, dziś rozkłada na części pierwsze farmę trolli prowadzoną przez samego Romana Giertycha, tego samego co chce aresztowania dźwiękowca, który miał ponoć podłożyć świnię Kierwińskiemu w Dniu Strażaka…a który zaczyna straszyć wszystkich pozwami. Już to brzmi jak kabaret a dalej jest jeszcze gorzej!

Farma trolli Giertycha

Duże partie bawią się często w farmy trolli internetowych. Znany jest między innymi Dariusz Matecki z PiS (SuwPol). Jest też Roman Giertych, który ostatnio organizuje swoją szajkę trolli szerzącą wieść, że CPK to efekt rosyjskich wpływów. Giertych robi to wyjątkowo prymitywnie i nie umiejętnie. To się w głowie nie mieści, że takie pierdoły publikuje on sam. I o ile Dariusz Matecki jest bezczelny i chamski, tak Giertych jest naiwnie śmiały w tym co robi. Na jego profilu można znaleźć posty oficjalnie zapraszające do internetowych zorganizowanych grup, a ich posty sa podpisywane logiem z napisem „Sieć na Wybory”. Sam Giertych co jakiś czas chwali się zasięgami postów jego farmy trolli.

Ta farma masowo zalewa internet treściami mówiącymi o tym, że projekt CPK został starannie zaplanowany w Moskwie a jego zadanie to polaryzacja społeczeństwa i stworzenie sieci, którą przejmie Rosja.

Droga Platformo, To jest skandal i wstyd. Taka zorganizowana dezinformacja ze strony posła na Sejm tylko upokarza wasze środowisko i ideepisze Remigiusz Cetnar.

 


 

 


 

Ale refleks.Teraz nas zauważyłeś? #SnaW działa od lutego 2023. To wolontariusze, a nie farmy trolli, jak PiSowscy płatni agresorzy, całymi hordami prymitywnie atakujący wyborców #K15P  Jesteśmy obywatelami, którzy mają prawo działać razem przeciw przestępcom z PiSu – odpowiada Aleksandra Zawisza Wiatrowska. Farmy płatnych trolli to nie jest bajka 'Sieci na Wybory’ i Romana Giertycha. To bajka i sposób działania ludzi ZjeP – obrzydliwych, pozbawionych wszelkich hamulców, krztyny empatii, zdolności do poczucia winy etc. jak np. Matecki.

Celem Zawiszy – Wiatrowskiej jest delegalizacja PiSu.

Komentarz

Polska to chory kraj a polska polityka to istny sen wariata. W takiej Szwajcarii ludzie wybierają co roku prezydenta i rząd, co powoduje, że nawet nie ma możliwości zbudowania chorych relacji w polityce, materii wybitnie ważnej. U nas w Polsce od 89 roku musimy zmagać się z dwoma siłami, które ciągną Polskę w dół. A dziś jedynym motywem działania w polityce jest NIENAWIŚĆ!

Giertych kiedyś narodowiec dziś cel memów i krytyki młodego pokolenia. Dlatego jest nadzieja w młodym pokoleniu, że pogoni politycznych szkodników z całej naszej sceny politycznej. Bo Polska i polska polityka wymaga natychmiastowej reanimacji!

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski