UWAGA! PILNE! Przyjechał do Warszawy i ślad po nim zaginął!

Jak podaje portal Gdziekolwiek jesteś 41 letni Paweł Kazierz Gibowski mieszka w Szczecinie przy ulicy Stołczyńskiej . W nocy z 1 na 2 maja pojechał pociągiem specjalnie wyznaczonym dla kibiców do Warszawy na mecz Pogoń Szczecin- Wisła Kraków.  Z niewiadomych dotąd przyczyn Paweł nie wszedł wszedł na mecz chociaż o godzinie 14.30 widziany był przy bramkach wejściowych Stadionu Narodowego.  Około godziny 15.30 widziany był jeszcze w pobliżu stadionu na jednej ze stacji paliw. 

Zniknięcie i rysopis

Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi a jego telefon pozostaje nieaktywny.  Z relacji rodziny wynika, iż zaginiony często wyjeżdżał na mecze Pogoni Szczecin, której jest zażyłym kibicem ale zawsze pozostawał w kontakcie ze swoimi bliskimi, a podobna sytuacja nigdy wcześniej nie miała miejsca. W imieniu zmartwionej rodziny proszę o maksymalną pomoc w poszukiwaniach zaginionego Pawła.

Rysopis

Wzrost; około 175 cm
Włosy: bardzo krótkie, ciemny blond
Oczy: niebieskie
Szczupłej budowy ciała
– brak górnej jedynki
– duża blizna pooperacyjna po wewnętrznej stronie lewego uda.
– może mieć kilkudniowy ciemny zarost.

Ubrany był w bordowo – niebieską koszulkę widoczną na zdjęciu, granatowe spodnie jeansowe z przetarciami, ciemną jokerkę z białym napisem Pitbul oraz czarne buty sportowe.  Ma przy sobie czarny, podręczny plecak.  Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą Komendą Policji lub pod numerem alarmowym na terenie całego kraju 112. Można też kontaktować się z nami w formie prywatnej i anonimowej Gdziekolwiek jesteś
Proszę o jak największą liczbę udostepnień, sprawa jest bardzo pilna.

Dziękuję za Waszą pomoc i uwagę w imieniu rodziny oraz własnym.

Autor: Anita Miszczuk.

 


 

Materiał; Gdziekolwiek jesteś

Portal Warszawski. O krok do przodu

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski