[TYLKO U NAS] „Ostatnie Pokolenie” wspierają fundacje bogatych sponsorów

Portal Warszawski jako pierwszy zaczął pisać krytycznie o tej podejrzanej organizacji, i jako jedyny bardzo krytycznie wypowiada się na temat samej organizacji, wskazując przy okazji szkodliwość tzw. dużych mediów, które całkowicie zatraciły już obiektywizm. Nie ma się co dziwić. W Polsce takie TVN czy Polsat to dwie stacje stworzone w dziwnych okolicznościach, a które dziś kreują się na kapitalistyczne korporacje gdzie rzekomo wolność słowa jest świętością. Nic bardziej mylnego.

Skąd kasa?

Tak jak wcześniej wskazywaliśmy, Ostatnie Pokolenie ma ochronę Trzaskowskiego i samego rządu, a cała sprawa jest reżyserowana, tak teraz wskażemy źródła finansowania tej podejrzanej organizacji. Tak samo jak mówiliśmy o dziwnym siwym młodzieńcu, który za tym stoi, panem Janem Latkowskim wcześniej już finansowanym przez Fundację Stefana Batorego, czy ClientEearth – Prawnicy dla Ziemi...tej samej, która świetnie zna się z Mencwlem a ostatnio udowodniliśmy ich powiązania z akcją niejakiego Nieradka, który postawił Skodę na Placu Pięciu Kantów. Tym samym chciał nałożenia jeszcze większego haraczu na kierowców.

Poraża jedynie naiwność ludzi, którzy naprawdę uważają, że ekolodzy o coś walczą, być może walczą, ale na pewno nie o planetę. Kiedyś już pisaliśmy, że cały miejski aktyw chodzi na pasku bogaczy, i nadal podtrzymujemy tę wersję. A żeby Wam zaoszczędzić czasu proponujemy włączyć video mniej więcej od 9 minuty.

Wcale się nie zdziwimy jak się okaże, że Pan Latkowski działał w komunistycznym Urzędzie Bezpieczeństwa….

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski