Radna Smełka-Leszczyńska donosi na restaurację „U Szwejka”! A jaka z siebie dumna!

Restauracja U Szwejka nagradza darmowym sznyclem za nielegalne parkowanie. Mam nadzieję, że ten sznycel jedzony jest w towarzystwie osoby czytającej delikwentowi przepisy prawa o ruchu drogowym – grzmi donosicielka, Zofia Smełka – Leszczyńska, uwaga...strateżka marki i komunikacji | psycholożka, dr kulturoznawstwa, badaczka, autorka | radna-elektka m.st. Warszawy…ufff.

Od lat

Pani doktor, bo taki ma tytuł Smełka – Leszczyńska, nie wie nawet, że Szwejk, a dokładnie właściciel tej restauracji (w portfolio ma w sumie aż pięć knajp w Warszawie) od lat karmi tych co dostali mandaty.

Pewnego dnia dostałem mandat i było mi smutno. Jeśli na tym mandacie znalazłaby się mała pieczątka z napisem: „człowieku, zrobiłeś źle, musi zapłacić karę ale nie martw się, jutro jest następny dzień”- byłoby milej. Pomyślałem, ile jest takich osób, którym akurat jest smutno, są zdenerwowane, nie wnikając w to czy ten mandat był słuszny, czy nie. Można wyciągnąć do nich dłoń i powiedzieć: nie martw się. Chodź, zjedz u nas obiad. Podawaliśmy go za jeden złoty- mówił restaurator Artur Jarczyński dla wywiadu dla na Temat, dokładnie w wydaniu z dnia 26 stycznia 2015 rok.

 

 

 

Smełka – Leszczyńska może liczyć na wsparcie rowerowych oświeconych obywateli Europy

Celiński (podstarzały aktywista rowerzysta), Zboralski – „spec” od brd i Szymon Nieradka autor prowokacji na placu tzw. 5 Rogów – i autor kłamliwego raportu i zamachu na polskie kieszenie, który szykuje między innymi z „aktywistami” z Miasto Jest Nasze (przeczytaj KONIECZNIE –  Miejska Agenda Transportowa)  – sami „znawcy”… „elita”!

 

 

 

Komentarz

Degrowth czy kultura zapierdolu?  – tak brzmi jej jeden z programów, a jakże, w na kanale Resetu Obywatelskiego. Dla tych co znają się choć trochę na polityce wiedzą co to za quasi intelektualny bełkot, gdzie autorytetami są lempartowe i inne osobo subtelniaczki. Ale problem jest inny – albo świadomego wypierania problemu jakim jest wygodne parkowanie w Warszawie ze względu na antymiejską i antysamochodową politykę ZDM pod wodzą Puchalskiego, aktywistów miejskich i Ratusza (i widać ona ją wspiera), albo autentyczne intelektualne ograniczenie wyżej wymienionych. Obstawiamy to drugie.

Kiedy oni posługują się zwrotem nielegalne parkowanie, to w tle są problemy z nim, gdyż ZDM albo właśnie zlikwidował miejsce do parkowania,  albo kierowcy muszą płacić haracz w postaci sppn. Albo knują wyżej wymienioną Miejską Agendę Parkingowa! To jest ten problem, o którym od lat piszemy – że ratusz świadomie kreuje antagonizmy społeczne, albo liczy na zawsze wiernych klakierów. Tu jest nią Smełka – Leszczyńska, i dwaj wybitni „spece” w swoim fachu – Celiński i Zboralski.

Jak widać obsesja antysamochodowa na pełnym gazie trwa. I widać, że towarzysze zawsze mogą na siebie liczyć. Nie ma to jak atawizmy, których człowiek się nie pozbędzie. U towarzyszy donoszenie jest na pierwszym miejscu. Bardzo wychowawcze!

Z takimi „autorytetami” kulturowy i moralny upadek Warszawy jest kwestią czasu! Donosząca pani doktor (ka)…w towarzystwie „znawców” i obsjesjonistów…crème de la crème…

 

 

zdj. Szwejk

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski