[WAŻNE] APEL do mieszkańców: głosujcie na lokalne komitety. Dlaczego to takie ważne?

Ta sytuacja oczywiście wydarzyła się na Białołęce, i wiemy, że tak dzieje się wszędzie. Napisał do nas czytelnik z ważnym apelem.

Tak więc mały apel przy okazji do mieszkańców: głosujcie na lokalne komitety

Drodzy sąsiedzi, powiedzcie mi jak to jest możliwe, że z miejsc biorących do rady dzielnicy (o tych wiem) startują członkowie PO i PiS, którzy co prawda pochodzą z Białołęki, ale w naszej dzielnicy już nie mieszkają? Trochę to panowie nieuczciwe, że albo planujecie rządzić w miejscu, gdzie nie płacicie podatków, albo mieszkacie tam, gdzie ich nie płacicie (tu nieuczciwość w stosunku do sąsiadów z miejsca zamieszkania, a wasze partie nie raz namawiały przecież do płacenia podatków w miejscu zamieszkania). No i ekologia. Dojazd z Podkowy Leśnej czy z Wawra trochę zajmuje. Do swoich lokalnych urzędów macie zapewne bliżej. Przy okazji potem człowieka nie dziwi, że radni czy burmistrz (który też nie jest z Białołęki) mają w nosie mieszkańców (zwłaszcza tych z Zielonej Białołęki).

Tu jest pewniak, że to Wasi sąsiedzi. A jeśli już musicie na partyjne, to przynajmniej miejcie pewność, że swojego kandydata możecie spotkać o każdej porze dnia w lokalnym sklepie czy markecie, w parku, kościele lub na placu zabaw, że jego samochód możecie nocą spotkać na lokalnym parkingu, że jego dom/blok mijacie spacerując po naszej pięknej (miejscami) i spokojnej dzielnicy.

PS. Radny z PO raczej nie zrezygnuje z funkcji, ale wspomnicie ten post, kiedy radny z PiS zrezygnuje, by oddać miejsce swojemu zaprzyjaźnionemu koledze z dalszego miejsca
______

Co oczywiście spotkało sie z oburzeniem PO. Znam nazwiska tych radnych. Z ostrożności procesowej Wam nie podam (chyba, że nie przekażecie ich dalej – bo to nawet dla Waszego bezpieczeństwa procesowego, ale to za pare godzin, bo jeszcze czekam na jakieś wieści ws. radnego z PO). Jak chcecie możecie wspomnieć o tym, że podobne rzeczy działy się w Lubartowie, na co zwrócił uwagę jeden z komentujących (https://tvn24.pl/lublin/lubartow-radny-za-ktorym-ruszyl-detektyw-wykreslony-z-listy-wyborczej-st7844834), niestety teraz jest troche za późno by wysyłać detektywów, ale jak wspomniałem – jeden z radnych zrezygnuje z mandatu (bo mieszka na Wawrze, a na Białołęce mieszkanie daje na wynajem).

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski