[KOMENTARZ] Zwymiotować na Szafarowicza, który zaprasza na JARMAK CZ(TRZ)ASKOWSKIEGO

Jest absolutne poruszenie w naszej warszawskiej polityce, nie ma się co dziwić. Jeśli choć trochę uda się wprowadzić kompletnie nowych ludzi, bardzo merytorycznych społeczników, którzy od lat ciężko pracują dla nas wszystkich, i tu wszystkim wielkie dzięki, to wierzcie Szanowni Państwo, może zacząć się powolny ale konsekwentny plan zmian procesowych w Warszawie. Tu od 1945 roku naprawdę nie zmieniło się nic, jeśli chodzi o stosunek do człowieka (strategia niszczenia ludzi), o strukturę i obyczaj władzy. My, jako redakcja, mamy to już za sobą i zapewniamy – są zdolni do wszystkiego. Przedwyborcze ataki na młodego działacza Prawa i Sprawiedliwości, który NIE DOPUŚCIŁ SIĘ ŻADNEGO HEJTU, I ONI O TYM DOSKONALE WIEDZĄ, są dowodem, że trzęsą porami. I paradoksalnie, nie Szafarowicz jest tu najważniejszy, a mechanizm, który opisujemy!

Seanse nienawiści lub moździerz

Ataku nie prowadzą lokalne media, ale aż musieli sięgnąć po moździerz, w tym przypadku sięgnęli po ogólnopolski Onet.pl.

I co my tu widzimy? Dwoje dorosłych ludzi, wydawałoby się wykształconych, profesjonalistów w świąteczny dzień subtelnie niszczy młodego, absolutnie ideowego człowieka. I teraz odwróćmy role. Prawdziwie wierząca rodzina Oskara siedzi przy świątecznym stole, a dwoje, powiedzmy to wprost kompletnie niewychowanych ludzi, żeby nie napisać dosadniej, zapewne poprawia im humor, dokładnie w ten sam dzień! No, ostra woltyżerka jak na dziennikarzy, również rodziców. Dla nas, obcy świat – kulturowo, moralnie i etycznie.

Szafarowicz może wkurzać jak jasna cholera! Czasami wkurza jak jasna cholera, może potwornie drażnić, ale należy wierzyć, że sam dojdzie do tego bo jest bardzo wysoko rozwiniętym człowiekiem. Ale jakby nie patrzeć to dzieciak, a te dwa subtelniaczki go niszczą. Nie ma się co dziwić, doskonale widzą zagrożenie, które trzeba wyeliminować. Jak eliminuje się najlepiej? Dorabia się gombrowiczowskie mordy. Oskarowi dorobili gębę hejtera, i niestety masa ludzi tak uważa. Wielka niesprawiedliwość, bo to strategiczne kłamstwo będzie się przecież za nim ciągnąć. Na początku bardzo wczesnej kariery politycznej już go załatwili. Obrzydliwość to tak jakby nic nie powiedzieć.

 


VIDEO

 


 

Dehumanizacja

Szafarowicz, aleś wymyślił (cytując klasyka). Zaznaczcie w kalendarzu , bo nie może Was zabraknąć . W czwartek o 10:30 na Placu Bankowym przed ratuszem pierwszy w historii JARMAK CZ(TRZ)ASKOWSKIEGO . Zapraszam serdecznie wszystkich warszawiaków, gości z Polski i świata oraz media od prawa do lewa – szykuje się moc atrakcji. Zachęcajcie wszystkich spragnionych wrażeń. Panie Rafale, nawet wygodny taborecik się znajdzie , PS To nie #primaaprilis, to kolorowa warszawska rzeczywistość, która może wywołać nieraz zawroty głowy, Czwartek, 4 kwietnia 2024r. -> 10:30. Podawajcie dalej i przychodźcie – napisał Oskar Szafarowicz na swoim profilu.

Dwa dni temu publikowaliśmy język „jebaćpisa” – to określenie wykreowali internauci (jebaćpis to ten kto pisze poyebusy itd), prezentując pewien poziom, jako język który, o zgrozo, dostał się do przestrzeni publicznej. Defekowanie na drugiego człowieka to immanentna część ich dusz. Tak wychowano ich ojców, matki, babki itd. Tak zachowywano się w ich domach, to oczywiste. Przecież w dorosły świat wychodzimy z naszym całym domem; intelektualnie, duchowo i tak dalej i tak dalej. Oni wyszli z jebać pis i rozrywkami Szczurka, językiem M. Lempart i tzw. babci Kasi, a Szafarowicz z JARMAKiem CZ(TRZ)ASKOWSKIEGO.

No niestety, ale prawda jest taka, że Szafarowicz jawi się przy nich jako wyrafinowany i świetnie przygotowany merytorycznie młody człowiek, który ma już bardzo jasny cel. Dość szybko swoją drogą, gratulacje.

Oskar wygrał w znakomitym stylu program historyczny. Program dostępny jest w sieci, zatem każdy może zobaczyć jaką erudycją się wykazał. I ta jego erudycja może boleć tak bardzo, że dorośli ludzie, politycy PO wypuszczają fejka, że program był ustawiony – i tak non stop. Jak na dwadzieścia parę lat, Szafarowicz w bezwzględny sposób spotyka się ze światem ludzi dorosłych. Nie tylko dorosłych, ze światem mu obcym, tak jak nam – ale styka się z programową i systemową dehumanizacją. Tylko dwa systemy rozwinęły ten jakobiński model – Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników i Stalin.

  

Komentarz

To polityczne zamieszanie wprowadzają również kompletnie nowe nazwiska, między innymi promowane przez PW, zatem na tej scenie robi się tłok. Bo stawka jest naprawdę duża. Albo kontynuacja tego co de facto od 45 roku się tu dzieje, albo mała ale poważna zmiana i powrót do najlepszych wzorców. Motto  naszych środowisk, CZAS NA PRZEBUDOWĘ WARSZAWSKICH STRUKTUR! niesie w sobie zapowiedź tego co może się wydarzyć za tydzień.

I oto Szafarowicz tworzy niby nic, a de facto firmuje swoim imieniem i nazwiskiem, pierwsze i autorskie wydarzenie polityczne! Żeby ona mogło w ogóle przebić się do mediów społecznościowych, „stare wygi” z PiSu musiały dać na to zielone światło. I dobrze, bo zamiast jeba ćpisu, wypierdalaj, won kurwo, można stworzyć taki oto świat.

Wesoło, kolorowo i pozytywnie – i ani razu jebać piś. Ale spokojnie. Zapewne towarzysze z Czerskiej czy innych redakcji wymyślą jak po raz kolejny zwymiotować na Szafarowicza.

A ten artykuł jest wsparciem i odpowiedzią na strukturalnie zorganizowaną kampanię nienawiści wymierzoną w Oskara i właśnie przez świat ludzi dorosłych, ale wykreowaną przede wszystkich przez starych politycznych wyjadaczy. Chłopaku – dużo masz przed sobą pracy, ale jak na młodego polityka, i bardzo młodego człowieka, możesz już udowadniać, że masz COŚ do powiedzenia! I oto właśnie chodzi!

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski