JEST AKCJA! POWSTRZYMAJ Z NAMI SCT! Szczegóły w artykule!

Były wlepki, czas na nowy sposób. Sprawmy by jak najwięcej osób dowiedziało się jak absurdalny jest projekt Warszawskiej SCT. Każdy drukuje na swojej drukarce „ulotki” i wrzuca do skrzynek w swojej klatce. Jedna kartka A4 = dwa wezwania. Tylko tyle. Jeśli każdy to zrobi, dotrzemy do naprawdę dużej liczby osób!

Akcja społeczna

Organizacje społeczne zaczynają w końcu się konsolidować. Dzięki naszej wieloletniej ciężkiej pracy i edukacji, warszawiacy zaczynają stawiać realny i praktyczny opór. Akcja poniżej jest firmowa przez naszą siostrzaną organizację StopKorkom, przez NieDlaSCT i ActivistWatch, z którym oczywiście też współpracujemy!

Czytamy:

Cały czas mało osób w Warszawie jest świadoma problemu kiepskiego projektu SCT. W Warszawie żyje ponad półtora miliona osób. Nasz ruch aktualnie liczy około 3 tysięcy świadomych warszawiaków. Dysproporcja jest widoczna, jednak możemy to zmienić! Przygotowaliśmy specjalną, czarnobiałą ulotkę, która odróżnia się na tle innych kolorowych.

Jeśli każdy z nas wydrukuje tylko 20 kartek A4(na każdej znajdują się dwa wezwania) i wrzuci te 40 ulotek do skrzynek swoim bloku, to dotrzemy do… 2000 razy równa się… 80 tysięcy osób! Gdyby zaś każdy wrzucił sto ulotek o naszej akcji dowiedziało by się 200 tysięcy osób.

 


Każdy drukuje na swojej drukarce „ulotki” i wrzuca do skrzynek w swojej klatce. Jedna kartka A4 = dwa wezwania. Tylko tyle. Jeśli każdy to zrobi, dotrzemy do naprawdę dużej liczby osób!

 

 

TO WYDRUKUJ. KLIKNIJ W LINK


 

 

ODWAGI I POWODZENIA!

 

StopKorkom, Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski