WSTRZĄSAJĄCE! Prezes spółki miejskiej to hejter! Czy ratusz to centrum zorganizowanej nienawiści?

Bartosz Kopania, który został zdemaskowany jako internauta atakujący konkurentów PO i ukrywający się pod pseudonimem „Pablo Morales”, ma brata. Osoba kryjąca się na portalu X (d. Twitter) pod nazwą „CasperVanDeHag” to Marcin Kopania, brat bliźniak Bartosza i zarazem prezes miejskiej spółki, która podlega prezydentowi Rafałowi Trzaskowskiemu. Jego aktywność w sieci jest bliźniacza do tej członka rodziny – czytamy na stronie Salon24.pl. Autorem jest Marcin Dobski, dziennikarz śledczy.

Prezes od Trzaskowskiego, co o nim wiadomo?

Marcin Kopania pracuje w spółce Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji w Warszawie. Od marca 2018 roku jest jej prezesem. Jak nam mówi, poproszono go, by przyszedł na rok i wprowadził standardy korporacyjne. Pracuje już blisko siedem lat. Kulturalny i wyważony menedżer, ma kwalifikacje do pełnienia swojej funkcji, rozmawia z nami w spokojny sposób. Zupełnie inaczej można go odbierać czytając jego wpisy na portalu X (d. Twitter), gdzie funkcjonuje pod pseudonimem „CasperVanDeHag”. Tu w opisie tak się przedstawia: „Liberał z Europą w sercu. Nie toleruje fanatyków i ekstremistów z prawej oraz lewej strony. Nie zawsze o polityce. Z uśmiechem i dystansem„. Na portalu X (dawniej Twitter) atakuje i obraża konkurentów Platformy Obywatelskiej, choć robi to w bardziej wyrafinowany sposób niż jego brat.pisze Dobski.

  

Wpisów nacechowanych hejtem na profilu „CasperVanDeHag” można znaleźć więcej, ale ograniczyliśmy się do poniższych przykładów. Oprócz ataków na oponentów politycznych PO, na jego koncie znajdziemy dużo wpisów prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, które podaje dalej. Czyli swojego pracodawcy.

„CasperVanDeHag” o przeciwnikach PO:

„Zesrał się Andriusza” – o prezydencie Andrzeju Dudzie.

„Leszcz o wybujałym ego, infantylny bachor” – o Szymonie Hołowni.

„Dewiacyjny umysł Kaczyńskiego, żałosny psychopata” – o prezesie PiS.

„Pusta jak bęben” – o senator Magdalenie Biejat z Lewicy, konkurentce Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta stolicy.

 


 


Komentarz

O tym haniebnym procederze huczy całe miasto i wszystkie partie, które domagają się wyjaśnień od prezydenta Trzaskowskiego. Twiiter szaleje.  Są jednak wyjątki. Milczą TVN Warszawa, Gazeta Stołeczna i pozostałe lokalne media, zapewne po to aby chronić ratusz i nie zepsuć wyborczych szyków. Tym sposobem po raz kolejny nie tylko Ratusz udowadnia, że jest wylęgarnią rynsztoku, ale i stołeczne media udowadniają, że są w tym umoczone po uszy.

Ten język żywo przypomina język jakim posługuje się warszawski „aktyw”, i nawet używają podobnego mechanizmu niszczenia przeciwników politycznych.

Ten status qou będzie trwać tak długo jak długo warszawiacy będą zaczadzeni fałszywym wizerunkiem Trzaskowskiego. Nie wiadomo co musi się wydarzyć aby do nich dotarło, że to co widzą to fejk a prawda jest opisana na górze.

 

Więcej o sprawie poniżej

 

https://www.salon24.pl/marcin-dobski/1368417,hejterow-dwoch-brat-pablo-moralesa-jest-prezesem-miejskiej-spolki-i-hejtuje-w-sieci

 

Portal Warszawski

 

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski