„Bezczelny kłamczuch” i dodajmy, obrzydliwy manipulant – chcecie radnych, którzy mają warszawiaków za idiotów?

To nic nowego – miejski „aktywista” kłamie i manipuluje. Czy na takim fundamencie rownież  Jan Mencwel chce robić swoją karierę?  Mencwel doskonale wie, że dziś jest wielki protest rolników, i że dużo ludzi zdecydowało się na komunikację miejską i tym samym zostawiając samochody, kolokwialnie rzecz ujmując, w domach….naprawdę mamy w to uwierzyć, że nie był tego świadomy?

 

Czekał na dzień protestu

 

 

Bezczelny kłamczuch czekał na dzień protestu, żeby forsować swoją bajkę o pustym parkingu na pl. Konstytucji. Mógł od razu lecieć tam w jakiś dzień świąteczny – napisało Miasto Je Kasze.

 

 

Komentarz

Portal Warszawski jest bezlitosny dla cwaniaków, oszustów i manipulantów. Jesteśmy za działaniem wszelkich grup społecznych, ale jedynym warunkiem jakiego oczekujemy od tzw. osób publicznych, jest wybitna uczciwość. Niestety, warszawski „aktyw” jest synonimem bezczelnego kłamstwa i manipulacji. Jest dokładnie tak jak pisze Miasto Je Kasze – odczekał takiego momentu aby pokazać światu, że ten parking jest niepotrzebny. Co gorsza, o czym też już pisaliśmy, „aktyw” robi zamach na to miejsce i jeśli dopuścimy ich do rady miasta, wcześniej czy później w centrum miasta będziemy mieć las i bagno.

Okazuje się, że Kandydatka Lewicy i ruchów miejskich na prezydenta Warszawy przedstawiła dziś, właśnie na placu Konstytucji, swojego zastępcę w przypadku wygrania wyborów. To ów Jan Mencwel.

Chcielibyście, aby on był Waszym prezydentem albo radnym?

Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski