[KOMENTARZ] Czas to jasno powiedzieć – „aktywiści” to zaburzeni psychicznie ludzie i analfabeci – tu kolejny przykład!

W maju minie 10 lat odkąd jesteśmy na rynku stołecznej prasy, i odkąd edukujemy i przestrzegamy przed złymi czynnikami, które niszczą Warszawę. Tyle samo lat mają niektóre organizacje zwane mylnie ruchami miejskimi, na przykład tyle la lat ma Miasto Jest Nasze – komuchowy kolektyw, który sięga coraz wyżej po władzę i od lat skutecznie niszczy Warszawę. Niestety, innym dali imperatyw do działań! Tu na przykład wpis kompletnie zaburzonych psychicznie ludzi, którzy prowadzą ów profil. To samo z tymi, którzy oblewają farbami pomniki i mówią, że planeta płonie….

 

Chodniki dla pieszych!

 

 

 

KOMENTARZ

Jeśli ktoś uważa, że komuna umarła to mamy złą wiadomość! Komuna ma się, niestety, bardzo dobrze. Tu w Warszawie ona króluje, bo to miasto od 45 roku nie zostało poddane żadnej lustracji – warto wejść do Ratusza i jego spółek i sprawdzić nazwiska, które je nadzorują. Sami towarzysze! Pierwszy prezes warszawskiego metra! Komuchowe są też wszelkie miejskie ruchy. Ich rodzice nosili czerwoną szmatę w ręku, oni dziś noszą zieloną!

Teoretycy komunizmu naukowego wskazywali, że najlepszym celem do wykorzystywania kłamliwej propagandy są analfabeci, osoby z nizin społecznych i osoby zaburzone psychiczne – nomen omen dzisiaj są nimi wszystkie osoby tworzące tak zwane ruchy miejskie – przecież to są analfabeci (mimo skończonych szkół), niziny społeczne i osoby zaburzone. Osoby zaburzone w tym przypadku należy rozumieć jako osoby wykazujące nadmierną, chorobliwą nadpobudliwość w kontekście jakiegoś problemu. I dziś współcześni komuniści żerują właśnie na wszelkich takich osobach. Poza tym warto zauważyć, że do ruchów miejskich nie trafiają intelektualni geniusze, tylko intelektualne matoły!

W tym wpisie na górze zawiera się wszystko; choroba psychiczna, obsesja jako element tejże choroby i fobie – czyli też objaw zaburzeń psychicznych, które się po prostu liczy! Ale to nie tylko choroba psychiczna, to celowe działanie, jak wiemy bardzo często opłacane przez lobbystów, którzy w tym przypadku chcą eliminacji samochodów spalinowych z miast. Ludzie tworzący ten profil są nadzwyczajnie głupi bo ilość kretyństw jakie publikują nadaje się w tej chwili do księgi Guinessa lub to Tworek, niestety! Tak samo jak do Tworek należałoby wysłać wszystkich, którzy wylewają pomyje na obrazy czy pomniki. Ogólnie destrukcja i chęć niszczenia jest objawem poważnych zaburzeń psychicznych!

Dopóki aktywizm będzie traktowany legalnie, dopóty z tym problemem sobie nie poradzimy. Aktywizm powinien być traktowany jako działalność przestępcza lub choroba psychiczna, i tak należy wszelkich „aktywistów” traktować!

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski