28 Radnych obu głównych Klubów głosowało przeciwko okradaniu mieszkańców Saskiej Kępy przez miasto. 19 się wstrzymało, 9 było za siłowo narzuconym haraczem.
28 do 9
9 Radnych, którzy zagłosowali przeciwko prośbom mieszkańców (szanujemy ich wybór i następnym razem po prostu postaramy się jeszcze bardziej, żeby nie mieli wątpliwości i dołączyli z poparciem dla nas). Apeluję przy tym o nie hejtowanie tej ostatniej grupy – szanujemy demokrację, a zresztą 28:9 to i tak lwia większość. Już wkrótce kolejne podziękowania i informacje – ponieważ walka z próbami narzucenia SPPN trwa już rok, a prawdziwy sukces warto odpowiednio uczcić, rozłożymy je trochę na raty – czytamy na stronie NIE dla Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego na Saskiej Kępie.

Portal Warszawski