Pamiętaj! Jeśli chcesz mądrej Warszawy, nie głosuj na tego człowieka!

Dziś zajmiemy się kolejnym uzurpatorem miejskim, który przez tzw. wolne media, a szczególnie Stołeczną uważany jest za „speca” w tematach miejskich. To członek Stowarzyszenia Dla Pragi (obecnie w Samorządzie Saskiej Kępy), które szarogęsi się na Pradze Północ i terroryzuje mieszkańców swoimi urojeniami. Dziś sprawdzamy jakie ma kompetencje do tego aby zajmować się inżynierią drogową i projektowaniem miasta...a w ciągu najbliższych dni będziemy pokazywać kolejne twarze, które kojarzą się po prostu ze Złem,  a na które nie wolno głosować!

Aktywiści swego czasu wypierali się znajomości między sobą

Udawali, że każde stowarzyszenie to oddzielny byt, działający oczywiście niezależnie. W międzyczasie publikowali w sieci zdjęcia z akcji, na których to występowały wspólnie właśnie aktywistyczne, nie znające się rzekomo osoby. To jak to w końcu jest, przyciśnięci kolanem stwierdzili, że no jak to? Skoro działają dla dobra mieszkańców, to muszą się znać. I się znają, i działają razem.

Najlepsze jest również to, że nie łączy ich tylko sama działalność aktywistyczna. A może jednak coś więcej? Zatem dziś przejdziemy do przykładów, które oczywiście uzasadnimy stosownymi linkami. Przykładu kolejnego aktywisty, ale i nie ostatniego którego opisujemy i opiszemy. Kolejnego aktywistycznego pseudo-specjalisty, bez branżowego ma się rozumieć drogowego wykształcenia. Dziś na tapet wchodzi działacz Porozumienia dla Pragi.

Robert Migas Mazur

Z wykształcenia m. in. fizyk i geograf. Laureat III nagrody Towarzystwa Geograficznego za pracę magisterską: Analiza przebiegu gradacji kornika drukarza w Tatrach (http://geoinformatics.uw.edu.pl/2021/09/26/pan-mgr-robert-migas-mazur-laureatem-konkursu-)

Pracownik firmy CITIES AI

https://pl.linkedin.com/in/robertmigas?fbclid=IwAR3sx0RMIfqBZfClB2wKJyuFhhTn5CKZ-K5JhnDDICa4VDMRnx5o4XVRiDg

Według internetu szefem CI od 2019 roku jest Piotr Ejdys. Pracownik GEMIUSA w latach 2000-2019.

W tej samej firmie urzęduje kolejna znana nam już osoba: Jakub Wysoczański. Zupełnie przypadkiem Jakub Wysoczański to aktywista Miasto Jest Nasze; https://miastojestnasze.org/dwa-miliardy-zlotych-dla-warszawy-rocznie

Zresztą o powodach działalności Jakuba Wysoczańskiego już pisaliśmy. O budowaniu z Janem Mencwelem Nowego Ładu Parkingowego. Dla Was drodzy mieszkańcy!

 

Pytania

Czy aktywizm polega na tym, że znajomości, których podobno nie było, odgrywają ważną rolę w pozyskiwaniu pieniędzy dla swoich patronów? Pewnie się mylimy i wszelka działalność każdego aktywisty spowodowana jest troską o planetę, o dobrostan całej ludzkości? A może tylko to walka pożytecznych idiotów za okruchy z pańskiego stołu? Czy pachołkowie nie rozumieją, że gdy ich suweren osiągnie cel to i ich się pozbędzie?

 

 

Ważna informacja w temacie zarówno SPPN jak i SCT 

To bardzo ważny głos mieszkańców Saskiej Kępy:

Z Saskiej Kępy z jedynki łączonych list Lewicy i MJN startuje owiany złą sławą Robert Migas. Członek nowego Samorządu Mieszkańców Saskiej Kępy, należący do tej grupy która podłożyła podpisy mieszkańców na petycji popierającej SPPN. Gorący zwolennik SCT (bardzo głośno lamentował nad pomniejszeniem strefy), agitator zwężenia Waszyngtona do jednego pasa, miłośnik ograniczania prędkości w mieście do 30km/h. Warto, żeby nikt z nas ani naszych bliskich nie dał się nabrać na tego cynicznego „miłego chłopaka z sąsiedztwa” .

NIE DLA MJN W RADZIE DZIELNICY

 

 

A dziś już knują

A dziś, 6 marca 2024 roku,  już knują! Sami swoi na jednym zdjęciu Osowskiego, który już nie kryje się, że jest takim samym czerwonoarmistą co jego koledzy z tzw. ruchów miejskich. Dziś pan „dziennikarz” pochwalił się, że liderzy „aktywistów” rozprawiają o warszawskiej komunikacji, którą przekaże nam Biejat! Ta obiecała, że dziś dowiemy się jaki pomysł mają na nasz transport i komunikację…strach się bać!

 

 

za; ActivistWatch

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski