Nie życzymy sobie, aby Trzaskowski i jego wyborcy świętowali 1 sierpnia!

     Warszawiacy wybrali prawdopodobnie najgłupszego (ex aequo z Petru) człowieka w Polsce parającego się polityką, na stanowisko prezydenta naszego miasta. Pierwsze decyzje porażają skalą szkodliwości, tylko że wyborców Trzaskowskiego nam nie żal. Jego wyborcy są dokładnie na takim samym poziomie – jedyne co im przyświeca to prymitywna nienawiść do PiSu. Ich głos był przeciwko PiSowi, ale nie na rzecz miasta! Reasumując, wyborcy Trzaskowskiego są takimi samymi kabotynami co ich przedstawiciel.

Trzy „spektakularne” akcje; odebranie bonifikaty, tęczowy tramwaj (który się od razu zepsuł buahahahaaha) i ostatnia, która jest policzkiem dla takich rodzin jak nasze – rekomunizacja przestrzeni Warszawy.

     My rodziny AKowskie z tradycjami niepodległościowymi, nie życzymy sobie  aby wyborca Trzaskowskiego, jak i sam Trzaskowski (zwykli zdrajcy, powiedzmy sobie to wprost) oddawali 1 sierpnia cześć naszym krewnym, którzy od pokoleń bronią tego miasta przed takimi ludźmi jak pan Rafał. Oni też by sobie tego nie życzyli!

Może przypomnijmy Panu prezydentowi, czym była Armia Ludowa i kim był Berling!

,,Chirurg ze szpitala w Gdyni wyznał, że codziennie szyje krocza zgwałconych dziewczynek. Jeden Francuz opowiadał, że na porodówkę w Gdyni, gdzie pracował, napadli Rosjanie. Zgwałcili wszystkie kobiety przed porodem i wszystkie te tuż po porodzie. Są tysiące podobnych historii, co oznacza, że w granicach stu kilometrów nie ma ani jednej dziewicy”. (Francuska lekarka Madeleine Pauliac, która w 1945 dotarła z konwojem Czerwonego Krzyża do Gdańska i Gdyni.)

,,Rozmawiałem z kobietą, która została zgwałcona przez 16 Rosjan. Mówiła, że po piątym czy szóstym sołdacie już nic nie czuła. W tamtym momencie najgorsze było dla niej to, że któryś zdjął onucę i wcisnął jej w usta, żeby nie krzyczała. Niektóre z nich miały już dzieci, chciały po prostu przetrwać, żyć dla tych dzieci, chronić je.” (profesor Włodarski)

,,Kiedy weszliśmy do pierwszej chaty wiejskiej włosy podniosły się nam z przerażenia. Na podłodze leżała dziewczynka około ośmiu lat odarta z ubrania i widocznie zgwałcona zespołowo jak to zwykle robili „bojcy” Armii Czerwonej. Obydwie nogi były wyłamane w stawach biodrowych. Na łóżku leżał starszy człowiek przybity do pościeli bagnetem, a z kąta patrzyła niemo na to wszystko odarta z ubrania kobieta w wieku 30-35 lat. Obok leżała starsza kobieta ze strzaskaną głową.” (raport żołnierza Zygmunta Goworka)

,, Zbóje z NKWD w ciągu tych paru miesięcy zniszczyli dziesięć razy tyle ideowych Polaków co hitlerowcy w ciągu czterech lat. Oto wolność przyniesiona przez Rosję dla Polski.” (raport Władysława Liniarskiego, dowócy okręgu Białostockiego AK)

Hanna Gronkiewicz Waltz przy Trzaskowskim to brylant!

Portal Warszawski

grafika; IPN

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski