Niemożliwe a jednak. Rozpędzona kolarka uderzyła w furgonetkę

      „Jak relacjonuje stołeczna policja, wczoraj w miejscowości Obory, 34- letnia kolarka jadąc najprawdopodobniej z bardzo dużą prędkością nie zauważyła stojącej na poboczu furgonetki i z cała siłą w nią uderzyła. Pomocy na miejscu udzielili jej kierowcy oraz inni kolarze oraz przybyli już po kilku minutach policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie. Kobieta została przewieziona do jednego z warszawskich szpitali.

Policjanci apelują do kolarzy zawodowych, jak i amatorów, o rozsądek i zachowanie szczególnej uwagi podczas jazdy drogami publicznymi. Ludzkie życie i zdrowie nie jest warte nawet najlepszego wyniku!

Są miejsca takie jak to, które szczególnie upodobali sobie amatorzy dwóch kółek. Tereny nadwiślańskie gminy Konstancin Jeziorna. Tutaj na drogach odbywa się wiele treningów kolarskich. Rowerzyści, muszę jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności – na drogach publicznych może być naprawdę niebezpiecznie – niby oczywiste, ale po wczorajszym wypadku widać, że nie dla wszystkich…A wystarczy moment nieuwagi, by doszło do wypadku…”

za; https://wio.waw.pl/mobile/actions/news/471163 i KSP

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski