„Kurier Warszawski” o naszym materiale w sprawie sfałszowanych konsultacji przy Górczewskiej

     Nasz materiał narobił niezłego rabanu, i bardzo dobrze! Szkoda tylko, że niestety urzędnik z Ratusza, pani Agnieszka Kłąb staje przed kamerą i wciąż mówi, że 90% mieszkańców chce zwężenia Górczewskiej. Nie podając liczby!

    Kolejną „ciekawą” wypowiedzią zamieszczoną w tym materiale (z serii tych najgłupszych, jest wypowiedź fanatycznego lidera Zielonego Mazowsza (desant ze Szczecina), p. Buciaka, który twierdzi, że dzięki zwężeniu ulicy wszyscy będą chodzić lub jeździć na rowerze! Druga jego wypowiedź, „wolę mieć korki na dwóch pasach niż na trzech i wdychać mniej spalin”. Szczerze, nie wiemy nawet jak to skomentować i czy tego typu wypowiedzi można w ogóle traktować poważnie.

    Parę lat temu aktywiści byli skarbem tego miasta, teraz jak na dłoni widać, że stali się li namaszczoną V kolumną przez Ratusz. A dlaczego? Bo łączy ich wspólna nienawiść do PiSu i światopoglądu przez nie wyznawanego. Tylko i wyłącznie! Zatem sumiennie od lat ,przekazują tym młodym marksistom schedę rozdając im stanowiska miejskie, włączając ich w orbitę różnych komisji i projektów miejskich.

   W każdym razie nie odpuszczamy i sprawę kontrolujemy, tym bardziej że idzie nowa bardzo szkodliwa siła „aktywistów”, którzy niosą nam kolejny „raj na ziemi”.

My za to dziękujemy!

Materiał, który przygotowała redakcja TVP Warszawa (za co serdecznie dziękujemy) o Górczewskiej można oglądać od 13 minuty!

https://warszawa.tvp.pl/37851173/28062018

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski