Nie idziemy na wybory

    Wszystkich kandydatów znaliśmy pół roku temu i o nich pisaliśmy! Nikt kto został zgłoszony nie zdziwił nas! I wiemy na pewno, że żaden kandydat nie jest naszym kandydatem! Zatem jak na razie nie wybieramy się na wybory.

    HGW? nasze zdanie znacie – największy szkodnik w dziejach miasta. Wierzymy w dziejową sprawiedliwość! Trzaskowski? – quasi inteligent, śliczny chłopaczek z plecaczkiem na garniturze (koszmar jakiś) który poza tym, że wygląda…nie ma nic do zaproponowania, chyba, że tej nowej elicie, o której niedawno pisaliśmy. Tak, w sumie to idealny kandydat dla inteligencji pozamykanej w osiedlach, chodzącej z zachwytem na Trelińskiego i recitale chopinowskie pod kamienną wierzbą! Przecież tyle się dzieje w naszym mieście!

    Jaki? – no way! Po akcji z zabraniem miejskiemu konserwatorowi wszelkich prerogatyw, i złamaniu parokrotnie prawa bo chcieli wystawić pomnik? U nas są skończeni! Na zawsze!

    Myśleliśmy o Śpiewaku, ale kiedy ten powiedział, że idzie na wybory pod rękę z marksistami spod znaku Razem, zrozumieliśmy, że nie możemy skazywać Warszawy, po raz kolejny, na samobójstwo i oddawać jej w ręce postbolszewików, którzy to miasto zdewastowali a ludzi skazywali na śmierć!

    Mencwel i również marksistowskie ruchy miejskie? ten pan kiedyś próbował nas publicznie  obrazić, wyzywając nas od patologicznych antysemitów…kiedy to pisał, zwiedzaliśmy właśnie kirkut w Łodzi. Zatem Mencwel i ruchy miejskie…jak nauczą się mówić w języku ojczystym,  nie będę trzymać rąk w kieszeni jak się do nich mówi,  będą patrzeć rozmówcy  w oczy, nie będą się kiwać na krześle w studio telewizyjnym, i nauczą się kindersztuby,  to ewentualnie mogą zostać pracownikami tramwajów miejskich. Damy mundurki i będzie super! Wtedy nikogo nie będą mogli wyzywać od faszystów, bo to kochają!

Rabieja nawet nie bierzemy pod uwagę bo jest po prostu…żaden!

Jest DRAMAT – powiedzmy to sobie szczerze! Ci kandydaci to niestety bardzo średnia krajowa, tak ja ten kraj. Ludzie bez charyzmy, wizji i pomysłu na cokolwiek! Nikt z nich, nie pobudza nas intelektualnie do myślenia ani działania! I jak na razie nie podpisujemy się pod żadnym kandydatem. Nie będziemy robić niczego przeciwko sobie.

To miasto i tak jest już spisane na straty!

Tak mamy, jak myślimy o HGW i jej rządach w Warszawie!

https://www.facebook.com/wielkaszansadlapolski/videos/2231219383764803/UzpfSTEwMDAwMjEwODM2MjEwODoxOTQ1NDU1Nzk1NTM0Njgw/?comment_id=1946099955470264&notif_id=1524808475864858&notif_t=feed_comment

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski