Zabawa symbolem Państwa Podziemnego

Sąd w Warszawie uznał, że zieloni bawiąc się symbolem Państwa Podziemnego nie popełnili przestępstwa. I w sumie to prawda, bo to nie było przestępstwo, ale było to zszarganiem i zbezczeszczeniem pewnej rzeczywistości, w naszym mniemaniu, jak najbardziej już tak.

To zdjęci dostaliśmy z dziś od naszego czytelnika, który podobnie jak my nazwał to obrzydliwością!

Tak to jest kiedy epigoni wychodzący na ulice nie umieją niczego własnego stworzyć, wykreować, nie są po prostu zdolni. Powołują się na pewne zjawiska, historie ale nie rozumieją, że nie mają prawa używać symboli Państwa Podziemnego do swych błazeńskich zachowań.

Armia Krajowa była armią narodową złożoną z kilku różnych od siebie światopoglądowo partii politycznych, bytów. Nie walczyła o jajniki, wolność macicy, tylko o wolność i niepodległość uciemiężonego kraju. Zatem używanie tejże symboliki do walki przez głupców, marnych kopistów, którzy w swoich głowach wymyślają coraz to nowe problemy jest powodem aby wprowadzić kary!

Nam, wnukom, dzieciom powstańców warszawskich jest tych ludzi żal, ale zdajemy sobie również sprawę ile szkody robią takim postępowaniem.

A hasła na poziomie przedszkola. Sami zobaczcie.

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski