[VIDEO] „Pani stoi przed kamerą i kłamie. Obrzydliwa osoba”. Maja Wójcikowska „dziennikarka” TVN24 zdemaskowana przez zwykłą obywatelkę!

Trzy dni temu bodnarowcy w towarzystwie Policji wdarli się siłą do siedziby Krajowej Rady Sądownictwa. Jak wiadomo, tzw. wolne media tylko z nazwy, zawsze są w miejscach takich zdarzeń po to aby kreować z pełną świadomością nieprawdę. Wśród stacji telewizyjnych, które wiodą prym w notorycznym kłamaniu, na pierwszym miejscu jest cała grupa TVN, znana z tresury swoich pracowników, a którzy mylnie są nazywani dziennikarzami. My jako Portal wielokrotnie demaskowaliśmy TVN Warszawa, która bezczelnie kradła nasze materiały i….przeinaczała fakty – czyli fałszowała bezczelnie dane, tylko po aby to bronić dworu Trzaskowskiego.

Wójcikowska – systemowa twarz kłamstwa

Żeby zrozumieć dobrze filozofię całej tej medialnej grupy trzeba się cofnąć do afery FOZZ, dzięki której milionerami zostali komuniści, ludzie służb specjalnych. To oni stworzyli całą grupę ITI po to aby w Polsce cały czas trzymać łapę na swoim, ale po to aby dzielić Polaków, dezinformować ich i tresować kolejne pokolenie idiotów, którymi łatwo sterować. Ale żeby tresować trzeba mieć czym lub kim. Taką rolę na pewno pełni niejaka Maja Wójcikowska, która została przyłapana przez zwykłą obywatelkę na kłamstwie. Warto zwrócić uwagę na prostactwo tej pożal się Boże „dziennikarki” i jej nonszalancję. W tym obcym nam świecie tak właśnie traktuje się ludzi. I jeszcze mają czelność mówić o sobie WOLNE MEDIA – no, widać, że towarzysze na Wiertniczej idealnie realizują wytyczne Trockiego!

To jest o wiele głębszy temat, który wymaga wieloletniej pracy, ale Portal od jakiegoś czasu pisze o bardzo niebezpiecznym zjawisku. Chodzi o powolne ale bardzo konsekwentne w ich wykonaniu przejmowaniu współczesnej historii. TVN od lat obsadza Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie brylują gwiazdeczki tejże stacji, a które bredzą coś o powstankach.  Jeszcze nie dziś, ale za parę lat dowiemy się, że powstańcy walczyli  tylko o homoseksualistów, a sama Armia Krajowa walczyła z wyimaginowanym wrogiem. Położenie łap przez postkomunistów na dziele Lecha Kaczyńskiego jest bardzo niebezpieczne i głośno krzyczymy (jak kiedyś o terrorze klimatystów), żeby mocno mieć to na uwadze.

W normalnym kraju taka osoba ja Wójcikowska straciłaby w dzień posadę i zostałaby skreślona z listy ludzi porządnych, ale w postkomuchowej stacji czeka ją zapewne wielka kariera. Tylko Polaków i Polski szkoda!

A tu przed państwem zdemaskowana „dziennikarka” TVN 24

 

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski