Cóż za kreacja! Poczta Polska zerżnęła projekt…ze stocka! A mógł być piękny E. Kant!

Pisaliśmy na początku maja o tym, że rząd uśmiechniętej Polski zamówił znaczek u najlepszego plakacisty w Polsce. Wojciech Korkuć w marcu dostał projekt na realizację znaczka dla Poczty Polskiej z okazji 300 rodziny Emanuela Kanta.

Gotowiec

W marcu br. roku zaprojektowałem znaczek dla Poczty Polskiej z okazji 300. rocznicy urodzin I. Kanta. Znaczek od strony artystycznej bardzo się podobał. Jednak z powodu „niepoprawnego” światopoglądu autora tego znaczka Poczta Polska wstrzymała jego emisję! – napisał Wojciech Korkuć.

Wczoraj na swojej stronie Korkuć pokazał projekt zaprojektowany przez….no własnie nie wiadomo kogo. Przypomnijmy, że Wojciech Korkuć to jeden z najlepszych polskich plakacistów, a jego projekt znalazł się na płycie Jamesa Brown’a – i wie doskonale o czym pisze.

Nowy znaczek Poczty Polskiej z I. Kantem! Co za KREACJA! Robi się to tak: w stocku Dremastime za parę $ kupujesz gotowca. Wycinasz kontur, podkręcasz kolorki i wstawiasz na jaskrawe tło. Każdy może być takim „artystą”! Tylko guziki nie po tej stronie surduta….

 

 

[KOMENTARZ] Czy możesz dziś stracić posadę, pieniądze za „niepoprawny” światopogląd??

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski