Szczoteczki do zębów Philips Sonicare – polecane modele

Nie ma wątpliwości, że manualne szczoteczki do zębów to już przeszłość. W dbaniu o należytą higienę zębów i dziąseł lepiej sprawdzają się szczoteczki elektryczne, które są zdecydowanie dokładniejsze. Zasadnym pytaniem jest zatem nie czy, tylko jaką szczoteczkę kupić! Dynamiczny rozwój technologii sprawia, że dostępne są coraz lepsze modele. Wśród czołowych producentów wyróżnia się Philips – marka odpowiedzialna za serię szczoteczek Sonicare. Czym charakteryzują się te urządzenia i który model wybrać? Zobacz praktyczny poradnik!

Szczoteczki Philips Sonicare – co to jest?

Seria Sonicare to szczoteczki soniczne produkowane przez markę Philips. To modele akumulatorowe, które po uruchomieniu wykonują odpowiednie sekwencje ruchów zapewniające skuteczne czyszczenie. Znacząco różnią się jednak od szczoteczek obrotowych. Sekretem ich działania jest generowanie delikatnych drgań, których w ciągu minuty jest od 31 000 do 62 000. W efekcie cząsteczki śliny są wprawiane w ruch razem z pastą do zębów, co prowadzi do powstawania mikrobąbelków docierających do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Końcówki do szczoteczki są wymienne, co umożliwia dobranie właściwej – do pielęgnacji dziąseł, polerowania, wybielania. Największe atuty szczoteczek sonicznych Philips to przede wszystkim:

  • skuteczne usuwanie płytki nazębnej;
  • usuwanie przebarwień;
  • precyzyjne czyszczenie powierzchni języka;
  • ochrona szkliwa i dziąseł.

Szczoteczki Philips Sonicare – którą wybrać?

Skoro znasz już zasadę działania szczoteczek sonicznych, warto przyjrzeć się konkretnym modelom z serii Sonicare. Który polecamy? Oto najlepsze propozycje!

  1.  Szczoteczka soniczna PHILIPS SONICARE HX6856/29

To podstawowy, niedrogi model, który powinien w pełni usatysfakcjonować większość użytkowników. Oferuje trzy programy działania – standardowe, codzienne czyszczenie, a także tryb wybielania i tryb do pielęgnacji dziąseł. Dzięki specjalnemu czujnikowi poinformuje, gdy zbyt mocno dociskasz szczoteczkę do zębów i dziąseł. Dowiesz się także, kiedy wymienić końcówkę na nową. Na jednym ładowaniu szczoteczka może działać nawet przez dwa tygodnie.

 

 

 

  1.  Szczoteczka soniczna PHILIPS SONICARE HX9911/94

Ta szczoteczka spodoba się każdemu, kto potrzebuje bardzo precyzyjnych ustawień. Umożliwia wybranie jednego z czterech programów i trzech poziomów intensywności. Ma także bardzo praktyczną ładowarkę, która przypomina szklankę, więc w każdej łazience będzie wyglądać naturalnie. W przypadku tego modelu również czas pracy wynosi do czternastu dni. Szczoteczka współpracuje z aplikacją mobilną, dzięki czemu możesz uzyskać wiele praktycznych rad na temat właściwego szczotkowania. Zobaczysz na przykład szczegółową mapę pokazująca, które obszary zostały precyzyjnie umyte, a które pominięte!

 

 

 

  1.  Szczoteczka PHILIPS SONICARE For Kids HX6322/04

Myślisz, że szczoteczki Sonicare są tylko dla dorosłych? Nic podobnego! Philips ma także ciekawe propozycje dla dzieci. Model przeznaczony dla najmłodszych ma oczywiście odpowiednią, bajkową stylistykę i właściwie dobrana wielkość. W zmotywowaniu do systematycznego mycia zębów pomaga oczywiście aplikacja mobilna.

 

 

Philips to jeden z liderów na rynku szczoteczek sonicznych. Opinie użytkowników potwierdzają, że warto zaufać tej firmie. Chociaż szczoteczki soniczne nie należą do najtańszych, zdecydowanie opłaca się z nich korzystać, ponieważ właściwa profilaktyka to znacznie lepsze podejście niż narażanie się na wysokie koszty zabiegów w gabinecie stomatologicznym!

Zobacz  szczoteczki Philips Sonicare w sklepie MediaMarkt

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski