[VIDEO] Koleś na smyczy, czyli rzecz o Trzaskowskim i jego banalności Zła

Dziś odbyła się tak zwana parada równości, ideologiczne pranie mózgów. Pod pozorem rzekomego opresyjnego Państwa PiS, Trzaskowski ramię w ramię ze starymi komuchami, którzy w przeszłości prześladowali osoby homoseksualne, szedł na przedzie tego marszu. Okazuje się, że po parku latał też człowiek na smyczy, udający psa.

Warszawa? Panie @trzaskowski, to ten marsz, w którym brałeś udział?

Komentarz

Za ponad miesiąc Warszawa będzie obchodzić 78 rocznicę Powstania Warszawskiego. Po raz kolejny twarzą stołecznych obchodów będzie Rafał Trzaskowski, i zapewne powstaniec pani Wanda Traczyk – Stawska. I co z tego, ktoś mógłby spytać.

Ano to, że dla wielu potomków powstańców jest to obraza. Obraza, że taki Trzaskowski idzie ramię w ramię za Czarzastym, Dorotą Łobodą demoralizującą dzieci w szkołach, i z…HomoKomando, które z powodu samej nazwy powinno być zdelegalizowane. Niemieckie Komando było podstawową komórką w organizacji pracy w niemieckich obozach koncentracyjnych, składająca się z kilku, kilkudziesięciu bądź nawet kilkuset więźniów, na czele których stał więzień funkcyjny kapo. A obok pomnika upamiętniającego ofiarę niemieckiego obozu koncentracyjnego, czyli Korczaka i jego zamordowanych podopiecznych, po trawie latał zaburzony psychicznie koleś udający psa.

 

 

Nie zobaczycie tego w Wyborczej, TVNie, Polsacie, Newsweeku i żadnych innym medium, które udaje się za wolne medium. Ani Kolenda, ani Wielowieyska ani inni „redaktorzy” utrzymujący z grantów swoich mocodawców nie napiszą, że padł mit tęczowej radości. Nie mogą, zgodnie ze światowym programem neomarksistów promil osób, paradoksalnie nieakceptująca swoją seksualność, ma terroryzować całe społeczeństwa. Ci akceptujący nie mają potrzeby o nic walczyć, bo nie ma o co walczyć.

Zapewne będą mówić, że to jeden taki przypadek. Być może, ale jak tak dalej pójdzie za rok dwa po warszawskich parkach będzie latać stado psów udających ludzi. Dokładnie tak. Psów udających ludzi. Też będą milczeć. Taki mają rozkaz. Dokładnie tak samo jak bohaterowie Banalności Zła Arendt, którzy świadomie popierali Hitlera i jego metody eksterminacji ludzi.

Należy jedynie walczyć oto Trzaskowski przestał być już prezydentem Warszawy, bo inaczej Duchy Korczaka, i Powstańców warszawskich się przebudzą, i któregoś dnia przemówią…a może niech przemówią… i pogonią Zło, które stało się atrybutem Trzaskowskiego.

 

 

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.