[KOMENTARZ] „Stop likwidacji tunelu na Złotej” – ta akcja to żart i dowód, że warszawiacy żyją w matni!

Z 28 na 29 czerwca zamknięto przejazd tunelem pod ulicą Marszałkowską. Pisaliśmy na naszych łamach, że za takie decyzje powinno się wyciągać najcięższe konsekwencje. Ale chyba jeszcze bardziej irytuje marazm warszawiaków, którzy po fakcie próbują ratować coś co nie jest do uratowania.

Stop likwidacji tunelu na złotej

Nie dla wykluczenia komunikacyjnego mieszkańców Śródmieścia.2/Żądamy identyfikatorów Nc+ dla wszystkich mieszkańców Nowego Centrum 3/Domagamy się miejsc park8ngowych tylko dla mieszkańców i swobodnego dojazdu do posesji okolicy placu pięciu rogów 4/Protestujemy przeciwko likwidacji tunelu pod ul Złotą stanowiącego cenna alternatywę komunikacyjna i drogę ewakuacyjna na tym terenie przynajmniej do czasu udrożnienia placu Powstańców Warszawy .5/Tunel musi zostać, choćby jako parking społeczny, bądź schronczytamy na stronie wydarzenia, które ledwo polubiło 82 osoby.

Akcja ma odbyć się 5 lipca między godziną 10 a 12, przed klubem Hybrydy – https://www.facebook.com/events/1194087138270504/?ti=ls

KOMENTARZ

Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, ale o zniszczeniu tej ważnej części miejskiej infrastruktury wiadomo co najmniej od dwóch lat, zatem organizowanie teraz jakiejkolwiek akcji ośmiesza samych organizatorów. No bo jaki ma sens dziś ta akcja? Żadnego. Wszystkie decyzje dotyczące tego obszaru są już dawno podjęte a dokumenty podpisane.

Ta akcja to dowód na to, że warszawiacy są odrealnieni a samo miasto straciło jakikolwiek impet, żeby się bronić przed szkodliwymi inwestycjami. Jednym słowem kupa śmiechu!

zdj. ZDM

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski