[VIDEO] Zofia Klepacka odpowiada na zarzuty lewicowych mediów. Prokuratura miała ją oskarżyć o oszustwo

Ponad dwa tygodnie temu napisaliśmy, że Zofia Klepacka może mieć postawione zarzuty. Chodzi o mieszkanie po jej zmarłym tacie. Prokuratura oskarżyła Zofię Klepacką o oszustwo – miała w nielegalny sposób wejść w posiadanie mieszkania w centrum Warszawy, należącego wcześniej do jej ojca. Akt oskarżenia jest już w sądzie Mężczyzna miał notarialnie przepisać nieruchomość na córkę. Czynność została dokonana tuż przed śmiercią ojca Zofii K. Zdaniem śledczych stan zdrowia mężczyzny nie pozwalał na to, aby dokonać tego w pełni świadomie (https://portalwarszawski.com.pl/2024/06/17/klepacka-podejrzana). Wczoraj Zofia Klepacka odniosła się do tych zarzutów, rzeczywiście kolportowanych przez GW czy TVN.

Chcą zniszczyć moje życie

Ostatnio wylewa się kolejna fala hejtu na moją osobę I moją Rodzinę. Oczywiście pożywkę z tego maja media lewicowe, które chcą uprzykrzyć mi życie i podważyć mój autorytet sportowy. Jeszcze raz napisze Nie mam nic do ukrycia!!! sprawa ma charakter rodzinny w której zostałam pomówiona przez przyrodnie rodzeństwo Roberta K. Kinga O. Karolina B i rodzoną siostrę Julia K. Na tym etapie postępowania nie mogę nic więcej napisać.

Potraficie obrażać a jeśli przychodzi co do czego chowacie głowę w piasek…do wszystkich hejterów i tych którzy mnie już wsadzili na 8 lat do więzienia. Zrozumcie Ja was się nie boję. Nie odbierzecie mi mojej Wiary i Wartości które wyznaje Bóg Honor Ojczyzna i moich prawicowych poglądów mówi w nagraniu video Klepacka.

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski