Na ul. Jagiellońskiej zatrzymano taksówkarza z powodu jego koloru skóry

Jak podaje portal The Poland News w Warszawie grupa Polaków zatrzymała taksówkarza z powodu jego koloru skóry. Na nagraniu widać, jak grupa osób dobija się do jego auta. Wcześniej mieli zadawać mu pytania takie jak: „Czy jesteś tu legalnie?” oraz „Czy masz prawo jazdy?”, a następnie zaczęli go atakować.

Taksówkarz zamknął drzwi i pozostał w pojeździe

Na miejsce została wezwana policja, która nałożyła na jednego ze sprawców mandat w wysokości 500 zł. Pozostali uciekli – relacjonuje znajomy zaatakowanego.

Sprawę nagłośnił profil Ruch Ośmiu Gwiazd, który opisuje zaistniałą sytuację jako efekt nagonki na obcokrajowców przez partie polityczne.

Stało się to, czego wszyscy się spodziewali
Zaczynają się pierwsze rasistowskie ataki w Polsce

Wczoraj wieczorem „patrioci” na Jagiellońskiej w Warszawie zatrzymali ciemnoskórego kierowcę taksy, bo ,,chcieli sprawdzić czy legalnie przebywa w Polsce”. Najpierw zadawali mu głupie pytania typu „czy jesteś tu legalnie?” lub „czy masz prawo jazdy?”  Chcieli go zaatakować, ale zamknął drzwi i pozostał w samochodzie Stwierdzili, by ,,wypierdalał do swojego kraju”

Wezwana na miejsce Policja złapała jednego z „patriotów” (pozostali uciekli). Dostał 500 zł mandatu. Właśnie do takich scen prowadzi nagonka na obcokrajowców w wykonaniu PiS i Konfokacapów!

A to dopiero początek! OPAMIĘTAJCIE SIĘ ZANIM DOJDZIE DO TRAGEDII!

 

VIDEO

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski