Nienawiść to straszna rzecz, ale czy taka nienawiść to cecha wyborców D. Tuska?

Źródła nienawiści i wyreżyserowanego kłamstwa w Polsce należy szukać wyłącznie w środowiskach tzw. inteligencji związanej z Gazetą Wyborczą i TVNu. Nikt tak jak one nie skłóciły polskiego społeczeństwa. Dziś na przykład, na łamach Wyborczej Pani Ewie Zajączkowskiej – Hernik z Konfederacji, która dostała się do parlamentu europejskiego, dorabiają gębę proputinowskiego polityka. Minęły już trzy dekady zatem można śmiało napisać, że i GW i TVN ma swoich wychowanków. Przejęli oni wiernie zasady postępowania w społeczeństwie.

Oto niektóre przykłady

Tu celem ataku jest Karol Nawrocki, dyrektor znienawidzonego przez postkomusze „elity” IPNu. Jak wiemy po przejęciu władzy przez koalicję 13 grudnia GW dała instrukcję dotyczące zmian w tym arcyważnym instytucie. Bogu dzięki IPN i pan Nawrocki nadal funkcjonują, ale jak widać bardzo to niektórych boli.

Drugą ofiarą uśmiechniętej Polski w ostatnich miesiącach, bo to już tyle trwa, jest Pani Dominika Cosic, być może najlepiej wykształcona dziennikarka, i na nieszczęście zakompleksionych Polaków, całe życie mieszkająca na zachodzie, no o i oczywiście biegle posługuje się kilkoma językami. Pisze ona na swoim profilu:  Ponieważ to się notorycznie powtarza, to jeszcze raz. Piewcy tolerancji, otwartości, unijczycy odnawiają mi prawa do polskości bo „nie mam polskiego nazwiska”. O rodzinach mieszanych i podwójnej tożsamości narodowej pewnie nie słyszeli. Na dole publikujemy kilka przykładów języka miłości w wykonaniu wyborców Tuska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZ

Nasza redakcja cztery lata była ofiarą takiej szatańskiej nienawiści, zatem naprawdę wiemy co piszemy. Źródła nienawiści i wyreżyserowanego kłamstwa w Polsce należy szukać wyłącznie w środowiskach tzw. inteligencji związanej z Gazetą Wyborczą i TVNu. Wystarczy ograniczyć się do ich „dziennikarstwa” lokalnego, warszawskiego. Kłamca Osowski wyzywający rzekomo znający się na mieście i obrażający ludzi to standard, albo oszalały z nienawiści Mrozek, który nawet w środowisku artystycznym uważany jest za idiotę. Albo TVN kradnący na potęgę materiały!

Ale kiedy wiemy już, że źródłami nienawiści jest Czerska i Wiertnicza, jako społeczeństwo powinniśmy również mieć świadomość, że utrzymywanie takiego stanu leży w ich interesie, przede wszystkim biznesowo – politycznym. Ilość nierzetelnych informacji pochodzących z tych obydwóch mediów nie szokuje, ale szokuje, że miliony Polaków wierzy w tę, nie nazwijmy się nazywać rzeczy po imieniu, dwubiegunowość.

Ktoś niedawno napisał o tym, że Tusk wyhodował sektę, która jest niereformowalna, szkoda tylko, że twarzą tej sekty są niezrównoważona niejaka babcia Kasia, niejaki Szczurek robiący zadymy pod pomnikiem Smoleńskim czy Kurdej Szatan, która nie wiedzieć czemu jest w ogóle na salonach. Przecież ci ludzie nie mają nic kompletnie ciekawego do powiedzenia! Może dlatego właśnie są aż tak pompowani i dlatego głosują na Tuska!

Ale nie dziwmy się im jeśli ich guru daje przykład. Sprawdza się przysłowie, że ryba psuje się od głowy. To tytuł z dzisiejszej prasy…

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły