[VIDEO] „Prawie pośmiewisko” a Anna Lewandowska wrzuca kolejny filmik…

Tydzień temu ruszyliśmy lawinę. Po naszej publikacji temat podłapała między innymi Wirtualna Polska, która na swoich łamach komentuje to co dzieje się w małżeństwie Roberta i Anny Lewandowskich.

Nie pojawia się żadna refleksja

Nikt nie rozumie, jak to się stało, że para aspirująca do tego, by być „królem i królową Polski”, stała się prawie pośmiewiskiem – mówi nam o Annie i Robercie Lewandowskich Grzegorz Kita, ekspert ds. marketingu i konsultingu. „To tylko memy” – ktoś powie. „Po co przejmować się anonimami” – doda. I miałby rację, gdyby nie fakt, że taneczna aktywność byłej karateczki w mediach społecznościowych wpływa na wizerunek jej, „Lewego” i ich wspólny. A to już sprawa, której nie powinno się lekceważyć. – Nie jestem szczęśliwy, że rozmawiamy w tak specyficznym, obyczajowym, wręcz dziwnym kontekście. Nie da się jednak ukryć, że ta korelacja istnieje i że oddziałuje. I to negatywnie niestety – mówi WP SportoweFakty Grzegorz Kita, założyciel i prezes Sport Management Polska.

– To zastanawiające, że choć ludzie od długiego czasu to wyśmiewają, to ona „brnie w zaparte” i „konsekwentnie” dostarcza kontentu, czy wręcz LOLcontentu wszystkim, którzy chcą się z tego śmiać i krytykować. Nie pojawia się żadna refleksja. A reakcje rozlewają się szeroko, osłabiając ich wizerunek wspólny i każdego z osobnamówi Kita na łamach Wirtualnej Polski.

Anna Lewandowska wrzuca kolejny filmik…koniecznie z dźwiękiem…

 

 

Do sprawy wczoraj, 6 czerwca, odniósł się Robert Lewandowski

 

[VIDEO] „Nie jesteśmy narodem wyluzowanym” – Robert Lewandowski komentuje lekcje tańca swojej żony, Anny Lewandowskiej

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły