Wspaniała wiadomość! Najlepsze warszawskie „Zapiekanki u Pandy” wrócą w innej lokalizacji!

Zapiekanki u Pandy to pomysł samego Pandy – właściciela lokalu i kierownika całego zamieszania, czyli Ksawerego Pandy Stanieckiego. To właśnie dzięki niemu charakterystyczną pandzią mordkę możesz spotkać właściwie w całym mieście. Zapiekanki Warszawa coraz częściej kojarzą się z bielańską Pandą, która w tym roku obchodzi swoje 10 lecie! 19 kwietnia miasto zlikwidowało budkę przy Ratuszu Bielany na Żeromskiego!

Kręta droga

Historia powstania lokalu jest długa i kręta. Na swojej drodze spotkałem wiele trudności, jednak wytrwałość oraz determinacja pozwoliły mi wreszcie stworzyć miejsce, do którego chętnie wracają zarówno dorośli, jak i dzieci. Zapiekanki u Pandy przypomną Ci najlepsze lata Twojego życia, a Pani z okienka chętnie pomoże w wyborze najlepszych składników do zapiekanki niczym własna mama! Przekonaj się, że w bułce z pieczarkami i serem może być coś magicznegoczytamy na stronie Zapiekanki u Pandy.

Dziś K. Staniecki obchodzi 38 urodziny, i w związku z tym podzielił się tą dobrą wiadomością (pisownia oryginalna):

DZIŚ OBCHODZĘ 38 URODZINY  I CHYBA LEPSZEGO DNIA NA TO ŻEBY PODZIELIĆ SIĘ Z WAMI TĄ INFORMACJĄ NIE MA
JAK NIEKTÓRZY Z WAS WIEDZĄ A INNI SIĘ MOGĄ DOMYŚLAĆ OSTATNIE KILKA TYGODNI BYŁO DLA MNIE I MOICH BLISKICH TURBO CIĘŻKIE 1 DZIEŃ PO 10 ROCZNICY ISTNIENIA Zapiekanki u Pandy.

POD RATUSZEM BIELANY ( DOKŁADNIE 9 KWIETNIA) ZOSTAŁEM OSKARŻONY O WŁAMANIE DO WŁASNEGO LOKALU, PO CZYNNOŚCIACH KTÓRE WYKONAŁA POLICJA OKAZAŁO SIĘ ŻE WEZWANIE POLICJI BYŁO BEZPODSTAWNE I ŻADNEGO WŁAMANIA NIE BYŁO. NIESTETY W WYNIKU MOJEGO DUŻEGO ZAUFANIA DO NIEKTÓRYCH OSÓB KRÓTKIM BARDZO CZASIE ZOSTAŁEM ZMUSZONY DO ZABRANIA PAWILONU KTÓRY TAM STAŁ I SPRZEDAWANE W NIM BYŁY ZAPIEKANKI OD 10 LAT , KTÓRE CIESZYŁY SIĘ UZNANIEM NIE TYLKO NA NASZEJ DZIELNICY A TAKŻE W CAŁEJ WARSZAWIE. TEGO DNIA STRACIŁEM TEZ FOOD TRUCKA, KTÓRY STAŁ PRZED LOKALEM.

W PIÀTEK 19 KWIETNIA ZABRAŁEM PAWILON DŹWIGIEM CO WIDZIELIŚCIE NA ZDJĘCIU, A WE WTOREK STAŁ W TYM MIEJSCU JUŻ INNY PAWILON KTÓRY ROBI DOKŁADNIE TĄ SAMĄ DZIAŁALNOŚĆ CO ZAPIEKANKI U PANDY TYLKO NAZYWA SIĘ INACZEJ, PRZYPADEK?

I TERAZ NAJLEPSZE: JUŻ NIEDŁUGO NAJLEPSZE ZAPIEKANKI W MIEŚCIE ZAPIEKANKI U PANDY WRÓCĄ W INNEJ LOKALIZACJI POWTARZAM W INNEJ LOKALIZACJI KTÓRA PODAM NIEDŁUGO JAK BĘDĄ ZAŁATWIONE WSZYSTKIE SPRAWY FORMALNE ( NIE BĘDĄ TO BIELANY). LEPSZEGO PREZENTU NA URODZINY NIE MOGŁEM SIĘ SPODZIEWAĆ. A CO DO MOICH AGRESORÓW JESTEM CIERPLIWY, CZAS UPŁYNIE I KARMA DO WAS WRÓCI, KARMA NIE GUBI ADRESU, UDUSICIE SIĘ WŁASNYM JADEM

A ZAPIEKANKI U PANDY BĘDĄ DALEJ ISTNIEĆ BO MAM OBOK SIEBIE DOBRYCH LUDZI I KOCHAM TO CO ROBIĘ. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC I WYPIJCIE DZIS ZA ZDROWIE PANDY CHOCIAŻ HERBATĘ CZY PUSZKĘ COLI.

Ksawery Panda Staniecki

Śledźcie nasz Portal, na pewno jako pierwsi podamy Wam gdzie lokal będzie się znajdować!

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły