UWAGA NA KŁAMSTWO BIEDRONIA! Twierdzi on jakoby 80% dzieci LGBT próbuje się zabić…

Robert Biedroń to jeden z tych gejów aktywistów, który dla społeczności LGBT robi o wiele więcej szkód niż Kaja Godek z Dudą i PiSem razem wzięci. Ci drudzy chociaż jasno deklarują swoją niechęć wobec kreowanej politycznie ideologii, ten pierwszy właśnie z gejostwa uczynił ideologię. Tylko, że te jego działania zaczynają być bardzo szkodliwe i bardzo niebezpieczne. Jego i Śmiszka!

„Dane”

Europoseł Lewicy Robert Biedroń ujawnił dzisiaj w jednym z najważniejszych programów informacyjnych przerażające dane dotyczące prób samobójczych wśród dzieci LGBT. Zdaniem Roberta Biedronia aż 80% dzieci z tej społeczności w Polsce próbuje się zabić podejmując próby samobójcze. To przerażające dane. Dane ujawnione przez europosła wskazują, że doszło do radykalnego wzrostu samobójstw w tej grupie w ostatnim czasie.

Jeszcze w roku 2020 dane te były znacząco niższe. Jak wskazywały badania, ponad 69% dzieci oraz nastolatków LGBT miało wtedy myśli samobójcze. Zaś próby samobójcze podejmowało wtedy około 27% dzieci z tej grupy – czytamy na stronie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich.

Robert Biedroń nie podał źródła tego badania, ani jaką metodą było ono robione, ale o tym nigdzie Państwo nie przeczytacie!

Póki jestem nauczycielem – póty będę walczył z Waszą ideologią

Człowieku – kłamco, który mnie zablokowałeś, tchórzu i lewacki fantasto – dość! Dość! Dość kłamstw na temat młodzieży, a nie jak określasz ich „dzieciakami”. Ile lat przepracowałeś z młodzieżą?  Z iloma prowadziłeś rozmowy?  Z iloma rozwiązywałeś problemy wynoszone z domu, wynikające z niskiej samooceny, braku akceptacji, identyfikacji a wreszcie kulturowo-płciowej tożsamości? – pyta Piotr Chmielewski, nauczyciel i psycholog.

Ja robię to od 25 lat. Takiego wzrostu problemów w szkołach oraz uczelniach – od momentu „wyzwolenia”, organizacji waszych marszów równości /co za nazwa!/, promowania życia typu „jesteś kim chcesz i km się budzisz” – nie było. A wiesz dlaczego? Bo młody człowiek, ma prawo szukać, pytać, błądzić, próbować się określać społecznie… a nawet płciowo – co Wy skrzętnie wykorzystujecie!

Z moich obserwacji, doświadczenia pedagogicznego, wychowawczego wynika, że ponad 95% przypadków osób tzw. niebinarnych jak ich określacie, transpłciowych, homo – to ludzie zagubieni, często z traumą, często z problemami społecznymi etc. Okazuje się, że ulegają modzie tęczowych myśli i zachowań, Waszych fantazji i… ideologii! Rozmawiając z nimi, często dochodzę do wniosku, że moja reakcja, rozmowa, traktowanie typu „jak wszyscy”, z zainteresowaniem – przywraca normalny stan rzeczy. Tak! Normalny – czyli zachowania w społeczeństwie wychowanym na tradycji, normalnym porządku świata opartym na rodzinie z Kobiety i Mężczyzny.

Póki jestem nauczycielem – póty będę walczył z Waszą ideologią – ripostuje Chmielewski.

 

 

 

 

Nie pomoże społeczności LGBT, a wręcz ją ośmieszają Biedroń czy Śmiszek, którzy zrobili ze swojego homoseksualizmu kabaret, a teraz są wielce zdziwieni, że ktoś ośmiela się iść ich konwencją, i ostentacyjnie domagają się, przy fleszu kamer przeprosin. Ten duet jest tak śmieszny, że traktowanie ich poważnie, po prostu obraża inteligencję i estetykę w miarę wysoko rozwiniętego człowieka.

 

[Od redakcji] Jesteśmy przeciwko politycznej promocji LGBT, ale jeszcze bardziej przeciwko homofobii i chrystofobii

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły