MOKOTONALIA – to nowość wśród stołecznych festiwali muzycznych. Już w najbliższy weekend okolice Metro Wilanowska wypełni muzyka

Mokotonalia to impreza organizowana we współpracy Urzędu Dzielnicy Mokotów z 5 warszawskimi uczelniami: Szkołą Główną Handlową w Warszawie, Akademią Leona Koźmińskiego, Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Warszawska Akademia Wojskowa oraz Akademią Pożarniczą w Warszawie to nowość wśród stołecznych festiwali muzycznych. Mokotonalia odbędą się już 24 i 25 maja przy metrze Wilanowska. Co najważniejsze, impreza jest całkowicie darmowa! Dlatego śmiało można stwierdzić, że tegoroczna odsłona wydarzenia przyciągnie tłumy studentów oraz mieszkańców Mokotowa, a nawet całej Warszawy.

Koncerty znanych artystów, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera – Mokotów zatętni życiem 24 i 25 maja

Będą to jedne z najlepszych Juwenaliów w mieście, z bogatym programem atrakcji, w tym koncertami znanych artystów. Headlinerką Mokotonaliów jest Young Leosia znana ze swojej debiutanckiej EP Hulanki i hitów takich jak Jungle Girl czy Szklanki. Na Mokotonaliach możecie bawić się do jej muzyki za darmozapewniają organizatorzy.

Ale to nie wszystko… organizatorzy dopiero wyciągają asy z rękawa. Różnicując pulę występujących artystów zadbali o zabawę wszystkich mieszkańców Warszawy. Kolejni artyści zostaną ogłoszeni już niebawem! Dlatego warto być na bieżąco z lineupem obserwując wydarzenie Mokotonaliów i śledząc social media festiwalu.

 

 

„Portal Warszawski. O krok do przodu” jest patronem medialnym wydarzenia!

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły