Takiej reakcji się na pewno nie spodziewała. Internauci bezlitośni dla byłej prezydent Warszawy…

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przez 12 lat pracowałam dla Was jako prezydent Warszawy. Wspólnie dokonaliśmy wielkiej przemiany naszego miasta. Warszawa stała się nowoczesną, wygodną do życia metropolią. Dokończyliśmy budowę pierwszej linii metra, zbudowaliśmy drugą linię od Woli na Pragę i Targówek, most im. Marii Skłodowskiej-Curii. Wprowadziliśmy Veturilo – tak zaczyna się wpis byłej prezydent Warszawy, Hanny Gronkiewicz – Waltz.

Chcę dalej służyć mojemu miastu i jego mieszkańcom

Rozpoczęliśmy wielki proces wymiany tramwajów, pociągów SKM, a także autobusów na nowoczesne i ekologiczne. Wprowadziliśmy bilet metropolitalny, aby osobom pracującym, czy też uczącym się w stolicy, ułatwić codzienne podróże.

Odwróciliśmy Warszawę ku Wiśle budując bulwary Wiślane, które wraz z Parkiem Fontann Multimedialnych stały się jedną z największych atrakcji stolicy. W czasie mojej prezydentury wybudowaliśmy również wiele przedszkoli, szkół, domów kultury, Centrum Nauki Kopernik. Wszystko to było możliwe dzięki zaangażowaniu bardzo wielu osób i instytucji, ale także dzięki środkom unijnym. Podczas mojej prezydentury Warszawa była jednym z największych beneficjentów środków unijnych o co wielokrotnie, osobiście zabiegałam. Byłam przekonana, że dzięki tym funduszom mamy szansę na spektakularne zmiany w naszym mieście. I tak się stało.

Warszawa wciąż się rozwija. Ma nowe potrzeby i nowe marzenia.  Dlatego zdecydowałam się kandydować do Parlamentu Europejskiego. Chcę dalej służyć mojemu miastu i jego mieszkańcom.  Mogę to zrobić reprezentując Warszawę i Polskę w Parlamencie Europejskim. Będę tam walczyć o należne miejsce Warszawy i Polski w zjednoczonej Europie, ale też o to, aby Unia Europejska odpowiadała na potrzeby naszego miasta i całej Metropolii Warszawskiej. – Hanna Gronkiewicz – Waltz.

 

 

Internauci bezlitośni

Jest ponad pół tysiąca komentarzy, i 90% zostało napisanych w takim duchu. Zapewne Pani Hanna Gronkiewicz – Waltz spodziewała się gromkiego aplauzu, a tymczasem internauci, a i zapewne mieszkańcy Warszawy, przejechali się po niej wielotonowym walcem. Aż przykro się czyta, i zapewne nie takich reakcji spodziewała się była Pani Prezydent….niestety, musiałby stać się cud, żeby coś się zmieniło…

 

 

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły