Same „świetne” wiadomości! Przyczyna pożaru na Marywilskiej może zostać nieustalona…a kupcy są pozostawieni sami sobie

Jak nieoficjalnie ustaliło Radia ZET, przyczyna pożaru hali przy Marywilskiej 44 w Warszawie może do końca pozostać nieznana. Powodem ma być rozmiar żywiołu i wiele miejsc, w których jednocześnie szalał ogień. W sumie spaliło się prawie 1500 stoisk handlowych.

„Świetne wiadomości”

Śledztwo w sprawie trwa. Pozostałe czynności polegające na przesłuchaniu świadków oraz innych różnych grup były prowadzone już w niedzielę i są kontynuowane – mówił Jacek Wiśniewski z Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariusze nie wykluczają, że pożar mógł być spowodowany podpaleniem. Zaprawdę odkrywcze!

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski też ma świetne wiadomości dla poszkodowanych kupców. Ponoć miasto szukało dodatkowych miejsc na targowiskach miejskich, jest ich ponad sto, ale nie znalazło. Przekazał też, że dla poszkodowanych uruchomiono specjalny punkt przy Marszałkowskiej 77/79 dla tych, którzy chcieliby m.in. zarejestrować się jako osoby bezrobotne, czy uzyskać wsparcie w zakresie pośrednictwa pracy.

 


Zostań naszym Patronem

Żeby trwać trzeba mieć finanse. My ich nie mamy, dlatego też jeśli chcesz abyśmy kontynuowali nasze dzieło, zostań naszym Patronem:

Każda wpłata bardzo cieszy, „Portal Warszawski. O krok do przodu” to jedyny na warszawskim rynku mediowym w pełni rzetelny i niezależny tytuł, który przede wszystkim dba o mieszkańców Warszawy. Ale to również tytuł, który nie dostaje żadnego finansowania z zewnątrz, dlatego też pokornie prosimy o hojność. Pomóż nam zmienić naszą sytuację, bo wciąż nasz portal ma bardzo skromną ilość Patronów i bardzo skromne środki finansowe.

– w ciągu 10 lat Portal Warszawski nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Naszą zasadą jest działanie non profit. Teraz my potrzebujemy pomocy. Po prostu. Prosimy, bądźcie dla nas hojni.
– tym którzy nam pomogli, (podmioty, instytucje kulturalne, i osoby prywatne) i pomagają – kłaniamy się nisko!
– opis na co potrzebujemy pieniędzy – kliknij link w Patronite. Chcesz pomóc inaczej, daj znak.

– istnieje możliwość wpłat indywidualnych na nasze konto: 61102049000000890231388541

 

PATRONITE

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski