[KOMENTARZ] Co za kabaret! Zieloni terroryści w polegli na wizji, ale to na dziennikarzy spadły gromy!

Dwa dni temu ekoterroryści z przestępczej niemieckiej organizacji byli gośćmi Kanału Zero. Program rzeczowy i kompletnie inaczej prowadzony, bo zamiast podlizywania się tym ludziom (co za chwilę wykażemy), potraktowano tak jak na to zasługują. Trudno aby do członków organizacji, która w Niemczech została uznana za organizacją przestępczą zwracać się formami dworskimi.

 

VIDEO

Proszę zapoznać się z materiałem video

Komentarz

Co tu widzimy? Pana emeryta, który się w końcu ujawnił – wcale nas nie zdziwi jak się okaże, że jest byłym ubekiem, albo milicjantem i kompletnie zagubionego, niejakiego Tytusa Kiszkę….widzimy kompletny brak wiedzy na temat, w którym chcą uchodzić za autorytety. To są te banialuki powielane przez oszustów z ruchów miejskich czy kompletnego oszusta prowadzące Warszawski Alarm Smogowy, a na która powołują się rzekomo poważne pisma! Od lat na naszych łamach demaskujemy te brednie, które kupują tak zwane poważne media….DRAMAT!

Po programie wylała się (szczególnie) wśród dziennikarzy fala krytyki na Kanał Zero, Stanowskiego i Mazurka. Że za ostro, że rzekomo poległ – taka narracja pojawiła się na stronach niemieckiej organizacji terrorystycznej i wręcz piszą o porażce dziennikarzy! No nie idioci?

Co się stało z polskimi dziennikarzami i tzw. opinia publiczną, że ulega od dekad głupcom, nieukom i intelektualnym karłom, którzy poza pustymi hasłami i oszustwami, które rozprzestrzeniają się lotem błyskawicy, nie mają nic do zaproponowania? Co się stało z tymi wszystkimi autorytetami, którzy ulegają od lat zwykłym głupcom, hochsztaplerom i atakują swoje środowisko?

Kondycja Polaków jest w coraz gorszym stanie!

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły