[VIDEO] Czy nasz Dworzec Centralny, po metrze, też zrobi międzynarodową karierę w sieci?

Dosłownie dwie godziny temu, bardzo znany i popularny konserwatywny polityk,  dziennikarz i działacz włosko – amerykański, Joey Mannarino, który jest z wizytą w Warszawie, i przy okazji skomentował stan Dworca Centralnego. Był filmik o warszawskim metrze, który w postaci viralu przetoczył się przez cały świat, teraz czas na czysty, i bezpieczny nasz dworzec kolejowy, którym zachwyca się Mannarino, a który Portal Warszawski jako pierwszy pokazuje opinii publicznej!

Zwraca uwagę na czystość, brak bezdomnych czy grupy nielegalnych imigrantów

Jednym z najniebezpieczniejszych miejsc w Europie są dworce kolejowe. Na zewnątrz zwykle można spotkać grupy nielegalnych imigrantów gotowych do gwałtu, kradzieży i wielu innych rzeczy.  Ten w Warszawie nie przypomina jednak większości zachodnioeuropejskich dworców kolejowych – napisał Joey Mannarino, który ewidentnie z dużym zaskoczeniem wypowiada się w samych superlatywach o naszym Dworcu Centralnym. Zwraca uwagę na czystość, brak bezdomnych czy grupy nielegalnych imigrantów. Zresztą sami zobaczcie

Warto nadmienić, że polityk zrobił nam niesamowitą reklamę, bo jego profil na platformie x obserwuje prawie pół miliona osób.

VIDEO KONIECZNIE Z DŹWIĘKIEM

 

 

Portal Warszawski. O krok do przodu

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły