[NASZ NEWS] K. Kotula będzie ścigana z art. Art. 255 KK., za nawoływanie do popełnienia zbrodni

Wczoraj Lewica, czyli dawna Polska Zjednoczona Partia Robotnicza założona przez Bieruta i namaszczona przez Stalina, a dokładnie jej działaczki, okupowała polski sejm – chodzi oczywiście o aborcję. Po korytarzach sejmowych przechadzała się liderka ruchu proaborcyjnego. Lempart w jednym z wywiadów do dużego tytułu stwierdziła, że UWAGA – 70 % POLAKÓW jest za aborcją. To dokładnie taka sama prawda jak to, że za SCT opowiada się 65% warszawiaków – taką narracje prowadzi warszawska radna, Agata Didzuszko Zyglewska, też towarzyszka z Lewicy. Ale to Katarzyna Kotula, minister równości, przekroczyła prawo. Teraz za to odpowie.

Potem połykasz to, co z niego zostało…

Aborcjonistki ze Strajku Kobiet wspierały swoją „ministrę” w agitacji proaborcyjnej, która ewidentnie przekroczyła prawo.

Taki post oto pojawił się wczoraj na serwisie X (twitter)

Bezpieczny zestaw do aborcji zamówisz na …….1Tabletkę….tu nazwa nielegalnego leku połykasz popijając wodą. 2Czekasz 24 godziny.
3Po upływie 24h przyjmujesz 4 tabletki . tu nazwa nielegalnego leku połykasz aplikujesz pomiędzy policzek i dziąsło (po dwie tabletki z każdej strony). 4W jamie policzkowej trzymasz tu nazwa nielegalnego leku połykasz przez 30 minut, potem połykasz to, co z niego zostało.

 

 

Konsekwencja czynu

Jak dowiedział się Portal Warszawski panią minister (o sobie mówi ministra) Katarzynę Kotulę ten czyn może drogo kosztować. W kodeksie karnym jasno i klarownie jest napisane, że nawoływanie do popełnienia przestępstwa i promowanie nielegalnych substancji i leków jest karalne.

Czytamy w kodeksie karnym:

Art. 255 KK

§ 1. Kto publicznie nawołuje do popełnienia występku lub przestępstwa skarbowego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Kto publicznie nawołuje do popełnienia zbrodni, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

W sieci wrze, tym bardziej  że nie tylko prawa strona jest wstrząśnięta jej zachowaniem, ale nawet całkiem liberalni influenserzy jak @katarynaaa:

Minister promująca nielegalny handel lekami nieobojętnymi dla zdrowia kobiet, jeśli są zażywane poza kontrolą lekarza. Co to jest za patologia…Przecież polskie prawo zakazuje nawet reklamy leków na receptę, a tu proszę – pani publicznie reklamuje i porad medycznych udziela.

 

Komentarz

Jak dowiedział się Portal Warszawski Pani Kotula może mieć poważne problemy. Już dwie kancelarie szykują zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Jedna z nich już szykuje pismo procesowe.

Pani Kotula najwyraźniej zapomniała, że sejm to nie wiec 1 majowy z machaniem czerwonych flag w tle, tylko prezentacja określonych zachowań. W ogóle zachowanie pogrobców stalinowskiej PZPR zaczyna być komiczne, bo poza aborcją i kilkoma punktami jak patodeweloperka, nie mają nic do zaproponowania. A nie wróć. Nie kryją się przecież, że uwielbienie do koloru czerwonego nie minęło im od czasów rewolucyjnych. I nigdy nie wolno nam zapominać, że w ich szeregach idą tak zwane ruchy miejskie.

A tu ich opiekunka psująca dobre imię porządnego PPS-owca.

 

 

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły