Przewidzieliśmy to już w 2019 roku – Rafał Trzaskowski będzie kandydował na urząd prezydenta RP

Gruchnęła wiadomość, że Trzaskowski jest szykowany na Prezydenta Polski. To żadna nowina, a raczej konsekwentna droga po szczyty. Zresztą pisaliśmy o tym w…2019 roku!

Co pisaliśmy?

Na bieżąco jesteśmy z przeróżnymi serwisami informacyjnymi, od lewa do prawa. Po ostatnim wystąpieniu Donalda Tuska, wielu jego sympatyków, odczytało przemówienie byłego premiera RP wyraźnie,  że nie będzie startować w wyborach prezydenckich.

Natomiast wielu publicystów po obydwóch stronach sceny politycznej uważa, że bardzo częste wypady Trzaskowskiego do innych miast, gdzie rządzi PO (co powoduje, że nie jest obecny na sesjach rady miasta) to jasny i czytelny sygnał, iż Rafał Trzaskowski szykowany jest na prezydenta Polski. Jeśli nie w najbliższych wyborach, to na pewno w za 6 lat. – 14 maja 2019 rok, Portal Warszawski.

 

 

Czy Rafał Trzaskowski szykowany jest na prezydenta Polski?

 

KOMENTARZ

Czyli za rok zmiana prezydenta i nowe wybory do Warszawy, którą Trzaskowski jest po prostu zmęczony. Mamy rok aby zmobilizować się, przygotować merytorycznie do przejęcia choć trochę bastionu zalanego zdemoralizowanymi urzędnikami. Ale wszystko też zależy od tego kogo wystawią środowiska opozycyjne.

Rafał Trzaskowski to przecież bardzo skromny człowiek. To dokładnie tak samo jak Mencwel, który uważa, że może być wiceprezydentem naszego miasta – zatem jak widać skromność to ich wspólna cecha. A tak naprawdę Trzaskowski daje dyla – i słusznie bo to kolejne 5 lat mogłyby dla niego w Warszawie bardzo niepomyślne, z różnych względów.

Jeśli wygra, kto na jego miejsce?

 

 

 

zdj. Kancelaria Prezydenta

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły