[NASZ NEWS] ABSOLUTNY SKANDAL! Straż Miejska bezprawnie wywala setki zgłoszeń mieszkańców do kosza!

To nowe otwarcie w Straży Miejskiej. Komendantka Magdalena Ejsmont to pierwsza kobieta na czele tej formacji. Służyła w wojsku, w służbach specjalnych, w tym na misjach zagranicznych. Ma ogromne doświadczenie. Jestem pewien, że jest właściwą osobą, aby wprowadzić formację w nowy etap – napisał 17 czerwca 2022 roku, Rafał Trzaskowski na swoim profilu. Mija dwa lata i spektakularnych zmian nie ma. Coś tam zrobiono, pogadano, obiecano i nic. Jak zwykle.

Strażnicy miejscy nigdy nie wyrzucają anonimów do kosza?

Pani Ejsmont, to doświadczona urzędnik doprowadziła do tego, że Straż Miejska zaczęła bezprawnie wywalać setki zgłoszeń mieszkańców do kosza, zapominając, że ustawa nakłada na nich obowiązek wszczęcia sprawy z urzędu. Co ciekawe, na swojej stronie internetowej sami piszą, że „strażnicy miejscy nigdy nie wyrzucają anonimów do kosza”. Według ustawy mają nakaz wszcząć czynności z urzędu w przypadku każdego sygnału o łamaniu prawa.

Czy to aby nie kryminał?

 

 

 

Z pisma, które otrzymał Pan Kiełczewski wynika coś kompletnie innego. Trzeba przyznać,  że treść pisma zwala z nóg!

 

 

 

 

KOMENTARZ

Pod wpisem pana Kiełczyńskiego wysyp głosów ze środowiska tak zwanych „aktywistów”, i wynika z nich, że SM dostaje tak straszą ilość donosów na rzekomo zaparkowane samochody, że po prostu wyrzuca te zgłoszenia do kosza. To trochę pocieszające, że gen donoszenia u nas jest tak traktowany, ale skandalem jest lekce ważenie zgłoszeń, które składana są przez mieszkańców.

Niestety, mimo hucznej zmiany i zapowiadanych reform, drugi rok rządów Pani Ejsmont potwierdza tylko, że Straż Miejska w tej postaci jest po prostu do likwidacji.

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski